قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مخالفت بولتون با پیشنهاد ترامپ در خصوص تحریمهای ایران

یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع مطلع مدعی شده رئیس جمهور آمریکا به منظور فراهم کردن زمینه های دیدار با رئیس جمهور ایران پیشنهاد کاستن از تحریم ها را مطرح کرده که با مخالفت شدید جان بولتون رو به رو شده است.

مخالفت بولتون با پیشنهاد ترامپ در خصوص تحریمهای ایران

: منابع آگاه امروز چهارشنبه گفته اند «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد کرده برای فراهم کردن زمینه های دیدار با «حسن روحانی»، رئیس جمهور ایران پیشنهاد رفع تحریم ها علیه ایران را مطرح کرده است که با مخالفت جان بولتون، مشاور اکنون عزل شده امنیت ملی کاخ سفید روبرو شده است.

وبگاه شبکه خبری بلومبرگ به نقل از سه منبع مطلع ادعا کرده جان بولتون به شدت با پیشنهاد دونالد ترامپ در این زمینه مخالفت کرده است.

بلومبرگ مدعی شده این پیشنهاد در دیداری که دوشنبه در در دفتر کار ترامپ برگزار شده مطرح شده و «استیون منوشین»، وزیر امور خزانه داری آمریکا از آن به عنوان روشی برای باز کردن باب مذاکره با ایران حمایت کرده است. ساعاتی بعدتر همان روز، ترامپ تصمیم گرفت بولتون را اخراج کند.

منابع مطلع گفته اند کاخ سفید تدارکات برای دیدار با روحانی در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک را آغاز کرده است.

 

در حال تکمیل...

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha