قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۰۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بنیاد مسکن آذربایجان غربی در احداث ۲4 هزار واحد مسکونی مشارکت کرد

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: تاکنون حدود ۲۴ هزار و ۸۹۴ واحد مسکونی آسیب دیده در سوانح غیرمترقبه کشور با بیش از ۹۰۳ میلیارد ریال هزینه توسط بنیاد مسکن این استان احداث و مرمت شده است.

بنیاد مسکن آذربایجان غربی در احداث ۲4 هزار واحد مسکونی مشارکت کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمود بدلی امروز در ارومیه اظهار کرد: تاکنون حدود ۲۴ هزار و ۸۹۴ واحد مسکونی آسیب دیده در سوانح غیرمترقبه کشور با بیش از ۹۰۳ میلیارد ریال هزینه توسط بنیاد مسکن این استان احداث و مرمت شده است.

وی تصریح کرد: این واحدهای مسکونی در استان های قزوین، اردبیل، کرمان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و کرمانشاه از حوادثی چون زلزله و طوفان آسیب دیده بودند، احداث و مرمت شدند.

 مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی ادامه داد: هشت هزار و ۱۴۴ واحد از این تعداد با هشت میلیارد و ۸۶۱ میلیون ریال هزینه در منطقه زلزله زده رودبار و الموت بین سال های ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۲ احداث شد.

وی بیان کرد: سه هزار و ۱۰۹ واحد نیز در سال های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۷ با ۲۳ میلیارد ریال هزینه در منطقه زلزله زده اردبیل بازسازی شد.

بدلی با اشاره به اینکه سه هزار و ۶۰ واحد نیز در منطقه زلزله زده بم توسط بنیاد مسکن آذربایجان غربی بازسازی شد، اظهار داشت: این نهاد طی سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ حدود ۳۰۴ میلیارد و ۹۶۳ میلیون ریال برای بازسازی مساکن بم و تحویل آن ها به متقاضیان هزینه کرد.

وی گفت: این نهاد طی سال های ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹ با صرف ۲۵۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال هزینه در بازسازی ۲ هزار و ۹۸۸ واحد سیل زده و طوفان زده شهرستان «کنارک» از توابع سیستان و بلوچستان مشارکت کرد.

بدلی بیان کرد: یک هزار و ۹۵۶ واحد زلزله زده شهرستان هریس از آذربایجان شرقی نیز با ۳۱۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریلی هزینه طی سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۲ بازسازی و تحویل شد.

وی تصریح کرد: بنیاد مسکن آذربایجان غربی احداث و تعمیر ۶ هزار و ۱۷۳ واحد مسکونی را در منطقه زلزله زده کرمانشاه از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و هزینه این واحدها به زود جمع بندی و اعلام می شود.

انتهای پیام/ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha