قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۷۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ابطحی مطرح کرد:

اجرایی شدن خط اعتباری 15 میلیارد دلاری اینستکس مشروط به عدم اجرای گام دوم تعهدات

عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است با توجه به اینکه اروپایی ها خلف وعده کردند،دولت باید گام سوم تعهدات برجام را به شکل محکمی برداشته شود.

اجرایی شدن خط اعتباری 15 میلیارد دلاری اینستکس مشروط به عدم اجرای گام دوم تعهدات

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدمحمد جواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، به بدعهدی اروپایی ها وضرورت اجرای گام سوم تعهدات برجام از سوی کشورمان اشاره و اظهار داشت: اروپایی ها حاضر به اجرای تعهدات خود درمسئله برجام نیستند و تاکنون جز بدعهدی از اتحادیه اروپا چیز دیگری عائد کشورمان نشده است.

وی در ادامه افزود: اروپایی ها حتی در رابطه با اجرایی شدن خط اعتباری 15 میلیارد دلاری اینستکس شرط گذاشتند و آن هم این است که ما بیانیه های گام دوم تعهدات برجام را پس بگیرم.

اتحادیه اروپا به تعهدات خود پایبند نبوده است

نماینده مردم خمینی شهر تصریح کرد: ما به اروپایی ها اعلام کردیم که گام دوم تعهد ات برجام عملیاتی خواهد شد و آن هم به این دلیل است که اتحادیه اروپا به تعهدات خود پایبند نبوده است بنابراین آن کسی که باید پاسخگو باشد اروپایی ها هستند.

دولت گام سوم تعهدات برجام را به شکل محکمی بردارد

این نماینده مردم در مجلس دهم به عملیاتی شدن گام سوم تعهدات برجام در روزهای آینده اشاره و تاکید کرد: بنابراین با توجه به اینکه اروپایی ها خلف وعده کردند باید دولت گام سوم تعهدات برجام را به شکل محکمی بردارد./

پایان پیام

منبع خانه ملت
ثبت نظرات
captcha