قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۱۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون هلال احمر استان سمنان:

گرفتار شدن ۲ نفر در ارتفاعات شاهوار/ یک نفر مصدوم شد

سمنان - معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از گرفتار شدن دو نفر در ارتفاعات شاهوار شاهرود خبر داد و گفت: یکی از کوهنوردان بعد از سقوط دچار مصدومیت زانو شد.

گرفتار شدن ۲ نفر در ارتفاعات شاهوار/ یک نفر مصدوم شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی یحیایی ، ضمن بیان اینکه گرفتار شدن دو نفر در ارتفاعات شاهوار به نیروهای امداد و نجات هلال احمر گزارش شد، ابراز داشت: در این حادثه دو کوهنورد یک خانم و آقا در منطقه حضور داشتند که کوهنورد مرد از ارتفاع سه متری سقوط و دچار مصدومیت زانو می شود.

وی ضمن بیان اینکه بعد از رسیدن نیروهای هلال احمر بلافاصله عملیات امداد و نجات بر روی مصدوم انجام شد، افزود: بعد از تثبیت مصدوم بلافاصله توسط بالگرد به مراکز درمانی شاهرود برای سیر مداوا انتقال یافت که حال عمومی آن ها مطلوب گزارش می شود.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه کوهنوردان حتماً می بایست قبل از حضور در ارتفاعات حتماً سفر خود را هیئت کوهنوردی و هلال احمر شهرستان اطلاع دهند، ابراز داشت: این موارد کمک می کند تا در صورت بروز حادثه بلافاصله نیروهای امدادی بتوانند با ردیابی مسیر خود را به آن ها برسانند.

وی اضافه کرد: وجود راهنمای محلی می تواند در این گونه موارد بسیار کمک کند که انتظار می رود کوهنوردان حتماً شرایط آب و هوایی و موارد ایمنی را لحاظ کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha