قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۱۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان خبرداد:

کشف ۴۸۰ کیلوگرم مواد مخدر در مرز سراوان

زاهدان - فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف ۴۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با همکاری مرزداران هنگ مرزی سراوان خبر داد.

کشف ۴۸۰ کیلوگرم مواد مخدر در مرز سراوان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و استفاده از تجهیزت الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله مواد مخدر به کشور توسط یک دستگاه خودروی تویوتا مطلع شدند و بلافاصله با هوشیاری کامل به اجرای کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: مرزبانان پس از حضور در منطقه، خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی کردند و طی عملیات منسجم تاکتیکی خودروی مذکور را متوقف کردند.

وی ادامه داد: دلاورمردان مرزبانی توانستند ضمن توقیف خودروی تویوتا، ۴۸۰ کیلوگرم تریاک و مقادیر قابل توجهی مهمات از قاچاقچیان کشف کنند.

سردار ملاشاهی با تقدیر از همت مرزداران ولایت مدار در ناکام گذاشتن سوداگران مرگ تصریح کرد: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی و حضور در مرزهای استان سیستان و بلوچستان، اجازه هیچ گونه جولان به قاچاقچیان و سوداگران مرگ را در منطقه نخواهند داد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha