قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۱۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بندر دیلم به شناور آتشخوار تجهیز شد

استان ها بوشهربوشهر_ایرنا_ معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با هدف ارتقا ایمنی موتور لنج ها و محموله های تجار و بازرگانان دیلم این بندر به شناور آتشخوار مجهز شد. ​

بندر دیلم به شناور آتشخوار تجهیز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  محمد قاسمی روز شنبه  افزود: با احتساب این شناور تاکنون ۶ شناور آتشخوار  در بندرهای کنگان، دیر، دیلم، گناوه، نوار ساحلی تنگستان و جزیره خارگ استان بوشهر استان بوشهر استقرار پیدا کرده است.

 وی بیان کرد: از قابلیت های شاخص این شناور  آتشخوار چند منظوره که در  بندر دیلم استقرار پیدا کرده می توان به قدرت ۶۵۰ اسب، خروجی آب به میزان ۳۰۰۰ لیتر بر دقیقه با قدرت پرتاب ۶۰متر و یک جرثقیل ۵ تنی برای سرویس و نگهداری علائم کمک ناوبری از جمله بویه های دریایی است.

قاسمی اظهارداشت: با استقرار شناور آتشخوار ایمنی اسکله ها ارتقا یافته و در صورت بروز حوادث احتمالی مانند اتش سوزی، خطرات ناشی از آن به حداقل می رسد.

وی ادامه داد: ایستگاه جستجو و نجات دریایی بندر دیلم نیز ۹۰درصد  پیشرفت فیزیکی دارد که انتظار می رود در دهه فجر بهره برداری شود.

معاون دریایی اداره بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: این پایگاه شامل یک ساختمان برای استقرار پرسنل جستجو و نجات دریایی و نجات یافتگان از حوادث دریایی، یک پست اسکله شناور و یک شناور ناجی است.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha