قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۱۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اخباری از دانشگاه ها؛

مهلت ثبت نام دوره های کاردانی جامع علمی کاربردی تمدید شد

دانشگاه و آموزش مراکز آموزش عالیتهران مهلت ثبت نام دوره های کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز دوشنبه (۱۱ شهریور ماه ۹۸) تمدید شد.

مهلت ثبت نام دوره های کاردانی جامع علمی کاربردی تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز شنبه دانشگاه جامع علمی کاربردی، این تمدید با هدف فراهم سازی تسهیلات برای برخی از داوطلبان که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند؛ انجام شده است.

براساس اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی، این مهلت قابل تمدید نیست و هر یک از داوطلبان در اولین فرصت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sangesh .org به منظور ثبت نام به مراجعه کنند.

داوطلبان برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.uast.ac.ir مراجعه کنند.

ثبت نام از داوطلبان دوره های کارشناسی این مرکز علمی تا پایان هفته جاری از طریق سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.

ثبت نام پنجمین دوره آموزش "ام بی ای سلامت" آغاز شد

ثبت نام پنجمین دوره آموزش "ام بی ای سلامت" ویژه دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی آغاز شد.

توان افزایی دانشجویان و دانش آموختگان علوم پزشکی به منظور حضور موثر در عرصه کسب و کار سلامت، تجاری سازی فناوری های نوین عرصه سلامت، شناسایی، ایجاد فرصت ها و چگونگی بهره برداری در عرصه علوم پزشکی و سلامت، تقویت تفکر کارآفرینی و مهارت های حل مساله؛ از مهم ترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

همچنین درک مفاهیم نوین خلاقیت، کارآفرینی و نوآوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار، کشف و خلق و تجاری سازی ایده ها و فرصت های کسب و کار عرصه بهداشت و سلامت، آشنایی با قوانین کسب و کار عرصه سلامت و چگونگی تأمین منابع مالی برخی نیز از سرفصل های دوره آموزشی ام بی ای سلامت محسوب می شود.

علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۹۳۸۶۸۹۸۳ ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۷۴ تماس حاصل کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha