قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۰۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سلطانی فر: پیشکسوتان وزارت ورزش را یار صمیمی بدانند

ورزش ورزش های پایهتهران وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از «محمد نصیری» از قهرمانان جهان و المپیک در رشته وزنه برداری گفت: برنامه های متوعی برای پاسداشت خدمات پیشکسوتان داریم و امیدواریم این قشر وزارت ورزش را یار صمیمی خود بدانند.

سلطانی فر: پیشکسوتان وزارت ورزش را یار صمیمی بدانند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مراسم تجلیل از «محمد نصیری» پیشکسوت وزنه برداری امروز (شنبه) به میزبانی صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان همزمان با افتتاح خانه پیشکسوتان برگزار شد. جعفر کاشانی، محمدرضا طالقانی، تیمور غیاثی، حسن حبیبی، اکبر حیدری، حسن روشن، عباس جدیدی، حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته، غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، محمدرضا توپچی و بهروز منتقمی، از چهره های شاخص حاضر در این مراسم بودند.

در این مراسم «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش، «مصطفی ابطحی» مدیر عامل صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان، «رضا گل محمدی» مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران و جمعی از پیشکسوتان رشته های مختلف از جمله کشتی، وزنه برداری ، فوتبال و دوومیدانی حضور داشتند. 

«مسعود سلطانی فر» در این مراسم اظهار داشت: من صحنه حماسی بازی های المپیک ۱۹۷۶ مونترال را به خاطر دارم که رقابت جانانه ای بین نصیری، روسیه و مجارستان بود. قهرمانان ما در هر رویدادی تلاش می کنند مدال خوش رنگی بگیرند و سرود ایران نواخته شود و پرچم ایران به اهتزاز در آید.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما در المپیک ها تاکنون ٢١ مدال طلا کسب کردیم که ٤ مدال مربوط به پیش از انقلاب و  ١٧ مدال پس از انقلاب کسب است. این امر نشان می دهد که برخلاف تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی همواره موفقیت های بسیاری در عرصه ورزش کسب می شود.

سلطانی فر با اشاره به برگزاری این مراسم گفت: بنا داریم با توجه به منابعی که داریم امکانات بیشتری را در اختیار پیشکسوتان بگذاریم. باور دارم ارتباط پیشکسوتان با مدیران صندوق در حل مشکلات قهرمانان می تواند موثر واقع شود. از مدیرعامل صندوق می خواهم برنامه های متنوعی را برای رفاه حال پیشکسوتان طراحی و اجرا کنند. یکبار دیگر از «محمد نصیری» به عنوان ورزشکار بزرگ و تاریخ ساز تشکر می کنم و حتما از اینکه ماهیانه چنین مراسمی داشته باشیم حمایت می کنم. امیدوارم قهرمانان و پیشکسوتان در کوران زندگی ما را به عنوان یار صمیمی در کنار خود ببینند.

وزیر ورزش تصریح کرد: از ابطحی به عنوان مدیر صندوق دعوت کردیم  تا در این زمینه و حمایت از پیشکسوتان با ما همکاری کند.  یک وجهه این صندوق حمایت از قهرمانان و وجهه دیگر آن حمایت از پیشکسوتان است که در  رویدادهای مختلف افتخارآفرین بودند و دوره کهولت سن باید سر و سامانی به وصعیت آنان داده شود.

سلطانی فر در پایان گفت: از محمدن صیری به عنوان یک ورزشکار بزرگ و تاریخ ساز برای همه قهرمانی ها تحلیل می کنیم و در برنامع ما است تا هر ماه از این پیشکسوتان تجلیل شود و امید است قهرمانان و پیشکسوتان ما را به عنوان یار صمیمی در مشکلات زندگی خود ببینند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha