قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۰۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی هندبال سپاهان: با بازیکنان بومی به دنبال قهرمانی در لیگ هستیم

سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: با آمادگی کامل و بازیکنان بومی وارد لیگ برتر شده ایم و برای قهرمانی در لیگ می جنگیم.

سرمربی هندبال سپاهان: با بازیکنان بومی به دنبال قهرمانی در لیگ هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن طاهری امروز در اصفهان در خصوص روند آماده سازی تیم هندبال سپاهان برای فصل جدید اظهار داشت: روند آماده سازی تیم از خرداد ماه آغاز شد، در طول این مدت بازیکنان با داشتن تمرین مناسب، آماده بازی در فصل جدید شدند.

سرمربی تیم هندبال سپاهان در خصوص جذب بازیکن گفت: در این فصل اکثر بازیکنان تیم بومی اصفهان هستند و 2 بازیکن به نام های میلاد قلندری و جلال کیانی را نیز جذب کردیم.

وی با اشاره به هدف تیم در فصل جاری عنوان داشت: با آمادگی کامل وارد مسابقات شدیم، هدف اصلی ما در این فصل قهرمانی در لیگ برتر هندبال است.

طاهری در مورد حضور تیم در جام باشگاه های آسیا تصریح کرد: شرایط تیم ها مخصوصا از لحاظ میزان آمادگی در جام باشگاه های آسیا با لیگ داخلی بسیار متفاوت است؛ پس از اتمام نیم فصل و تعطیلی لیگ، فرصت مناسبی است تا تیم را ترمیم کنیم و به آمادگی کامل برسیم.

سرمربی تیم هندبال سپاهان در مورد نحوه جدید برگزاری لیگ خاطر نشان کرد: امسال لیگ را به دو دسته تقسیم بندی کردند و این دسته بندی دارای محاسن و معایب خاصی است که از محاسن آن می توان به کم شدن هزینه های جاری باشگاه ها اشاره کرد.

وی با اشاره به کسب پیروزی در هفته سوم گفت: بازی هفته اول را نیز بردیم و در هفته دوم استراحت داشتیم، در ادامه لیگ نیز با آمادگی کامل وارد مسابقات می شویم.

انتهای پیام/63090/ر20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha