قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۰۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تاسک: همگی قربانی سیاست های داخلی انگلیس هستیم

رئیس شورای اروپا گفت که این امکان وجود دارد که جانسون برگزیت را به همه هزینه های آن فقط برای حل موضوعات سیاسی داخلی انجام دهد.

تاسک: همگی قربانی سیاست های داخلی انگلیس هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «دونالد تاسک» رئیس شورای اروپا روز جمعه گفت که «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس ممکن است تصمیم بگیرد که برگزیت را با تمام هزینه های آن انجام دهد فقط به این دلیل که موصوعات سیاسی داخلی را حل کند.

وی که TVN24 مصاحبه می کرد، افزود: «مهمترین چالش سیاسی با برگزیت شرایط داخل انگلیس است و احساسات مربوط به این نشان می دهد که ما همگی قربانی سیاست های داخلی انگلیس هستیم.»

تاسک ادامه داد:«من نمی توانم این موضوع را رد کنم که بوریس جانسون می خواهد خروج را با تمامی هزینه های آن فقط به دلیل منافع داخلی انجام دهد.»

روز 31 اکتبر، مهلت انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا با و یا بدون توافق فرا خواهد رسید و جانسون تأکید کرده است که تا این زمان، بریتانیا را از اتحادیه اروپا با توافق و یا بدون توافق خارج خواهد کرد.

طبق گزارش بی بی سی، جانسون در صدد است در صورت عدم توافق اتحادیه اروپا با توافق وی در زمینه برگزیت، بدون توافق، بریتانیا را از اتحادیه اروپا خارج کند.

گزارش ها حاکی از آن است که قصد جانسون این است که با تعلیق فعالیت پارلمان، مانع از اقدام نمایندگان علیه اجرای برگزیت بدون توافق شود.

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha