قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۰۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هوش مصنوعی درخدمت داده های عظیم

محققان هوش مصنوعی پلت فرم جدید اکوسیستم را برای توانمندسازی داده های بزرگ راه اندازی کردند.

هوش مصنوعی درخدمت داده های عظیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ه نقل از شینهوا، محققان هوش مصنوعی پلت فرم جدید اکوسیستم را برای توانمندسازی داده های بزرگ راه اندازی کردند.

انجمن جهانی روش ها و علوم تحقیقاتی (GRMDS) این هفته یک پلتفرم جدید اکوسیستم را برای توانمندسازی داده های بزرگ و هوش مصنوعی (AI) در سراسر جهان راه اندازی کرده است.

هدف این پلت فرم برای کمک به محققان در استفاده از روش های توسعه یافته توسط GRMDS  یک سازمان غیرانتفاعی پیشرو در علم داده و مشکلات مربوط به علوم داده است که برای حل و فصل مشکلات پیش امده نیز تلاش می کند.

این روش ها شامل روش های تحقیق چهار عنصر (RM4E) یعنی معادله، تخمین، ارزیابی مدل ها و اجرا / توضیح و ResearchMap است که روش لازم را برای پروژه های تحقیقاتی ترسیم می کند.

لیو، مدیر عامل GRMDS و مدیر ارشد دانشمند IBM در مصاحبه با شینهوا گفته اند: میزان بالای عدم موفقیت پروژه با توجه به دلایل مختلفی از قبیل سوء مدیریت یا عدم هماهنگی، کمبود دانشمندان شایسته، نداشتن آموزش عملی مناسب، نداشتن داده کافی، بلوغ پایین دادهها و محدودیت تکثیر رخ می دهد.

لیو تأکید می کند: پلت فرم اکوسیستم برای رفع این چال ها و توانمند سازی مردم به استفاده بهتر از فناوری های هوش مصنوعی کاربرد دارد.

لیو گفت: اکوسیستم ایده آل ما از حداقل سه عنصر تشکیل شده است: پرتال داده ها ، سکوی محاسباتی و جامع داده ها  که کاربران می توانند بصورت رایگان به آنها بپیوندند و به همه رویدادها و منابع دیگر ما دسترسی پیدا کنند.

براساس GRMDS، این پلتفرم تأثیرات اجتماعی و اقتصادی هر کاربر را با نمره منحصر به فرد تأثیرگذاری خود ارزیابی می کند.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha