قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۰۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲ طرح ورزشی روستایی در کهگیلویه به بهره برداری رسید

استان ها کهگیلویه و بویراحمدیاسوج در آخرین روز از هفته دولت ۲ طرح ورزشی سالن چند منظوره ورزشی و زمین چمن مصنوعی در روستای چنگلوای شهرستان کهگیلویه با حضور استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

۲ طرح ورزشی روستایی در کهگیلویه به بهره برداری رسید

حسین کلانتری روز جمعه در آیین افتتاح این طرح های ورزشی اظهار داشت: سالن ورزشی روستای چنگلوا با اعتباری افزون بر ۱۵ میلیارد ریال یکی از طرح های خوب هفته دولت در حوزه روستایی بوده است.

وی بیان کرد: این طرح در زمینی به مساحت یکهزار و ۴۰۰ متر مربع ۹ ماه به بهره برداری رسید.

کلانتری چمن مصنوعی بوستان چنگلوا با اعتباری افزون بر پنج میلیارد ریال را از دیگر پروژه های ورزشی هفته دولت ذکر کرد و گفت: اعتبار این طرح از محل اعتبارات خاص وزارت نفت تامین شد.

وی با اشاره به اینکه خدمات دولت در روستاها طی این سال ها افزایش چشمگیری داشته است گفت: روند توسعه روستاها در دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفته است.

کلانتری ارائه خدمات را از وظایف اصلی مسئولان دولت و نظام دانست و افزود: استفاده از ظرفیت روستاها برای توسعه پایدار باید در اولویت مسئولان قرارگیرد.

وی با اشاره به در دست اجرا بودن ۱۱ چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان کهگیلویه گفت: این طرح ها از ۳۰ تا صد درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

کلانتری تصریح کرد: این طرح ها در روستاهای برج علیشیر، درغک، قلعه دختر، دشت آزادی، سرماهور، چنگلوا ، کلایه، شوتاور، ضرغام آباد، لیرتلخک و راک درحال اجرا هستند.

شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه با چهارشهر، چهار بخش و ۱۰ دهستان ۳۶۰ وستای بزرگ و کوچک دارد.

۷۵۳۱/۱۶۶۲

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha