قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۳۰۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوشی های هوشمند نوکیا رکورد سرعت دریافت به روزرسانی «اندروید 9 پای» را شکستند

اگرچه در بازار پررقابت تلفن همراه برندهایی مثل آیفون یا سامسونگ شناخته تر محسوب می شوند اما در میان گوشی های اندرویدی، گوشی های نوکیا سرعتی خیره کننده در دریافت به روزرسانی اندروید 9 پای دارند.

گوشی های هوشمند نوکیا رکورد سرعت دریافت به روزرسانی «اندروید 9 پای» را شکستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اگرچه در بازار پررقابت تلفن همراه برندهایی مثل آیفون یا سامسونگ شناخته تر محسوب می شوند اما در میان گوشی های اندرویدی، گوشی های نوکیا سرعتی خیره کننده در دریافت به روزرسانی اندروید 9 پای دارند.

 بر اساس داده هایی که توسط Counterpoint Research و مرتبط با به روزرسانی گوشی های اندرویدی برندهای مختلف انجام شده مشخص شده است که  برنده بدون شک HMD و تلفنهای نوکیا هستند.

در حال حاضر ، 96٪ از کل گوشی های نوکیا  که در سه ماهه سوم سال گذشته راه اندازی شده اند اندروید گای نسخه 9 را اجرا می کنند.  ، Pie را اجرا می کنند. حتی نوکیاهای  6 و 8 نیز اندروید پای را اجرا می کنند و فقط مدل های اواخر سال 2018  در این رده بندی نیستند.

سامسونگ و شیائومی به ترتیب با 89٪ و 84٪ از تلفن های خود دارای نسخه اندروید پای هستند و با 82٪ ، رقابت هواوی نیز بسیار نزدیک است. نوکیا و شیائومی در پشتیبانی از گوشی های رده متوسط ​​خود بسیار خوب هستند ، این در حالی است که بسیاری از برندها در خصوص میان رده های خود ضعیفند.

HMD پادشاه این رده بندی نیز محسوب می شود چرا که بیش از 90٪ تلفنهای نوکیا با قیمت زیر 200 دلار،  به روز رسانی دریافت می کنند که البته شیائومی و لنوو نیز رتبه بسیار بالایی دارند.این اطلاعات فقط مربوط به دریافت به روزرسانی نیست ، بلکه مهم است که کاربران تا کی باید منتظر به روزرسانی بمانند. برای صاحبان نوکیا ، جواب "طولانی نیست" و  کمتر از یک سال طول می کشید تا 94٪ از مدل های آن را پوشش دهد.

سامسونگ از این نظر نسبتاً کند است و گاهی حتی بیش از 12 ماه طول می کشد. هواوی نیز سریع نیست ، در حالی که شیائومی و لنوو برای مقام دوم رقابت دارند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha