قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه عسلویه:

مسئولان عزمی جدی برای تقویت تولید داخلی داشته باشند

بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: مسئولان عزمی جدی برای تقویت تولید داخلی داشته باشند.

مسئولان عزمی جدی برای تقویت تولید داخلی داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه های امروز نماز جمعه عسلویه با گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این دو مرد بزرگ با وجود عمر کوتاه مسئولیت به مردم خدمت کردند و طوری عمل کردند که برای ما الگو شدند و به گردن ما و مسئولین حق دارند.

امام جمعه عسلویه ۱۲ شهریور روز مبارزه با استعمار انگلیس و سالروز شهادت شهید رئیس علی دلواری را گرامی داشت و افزود: رئیس علی دلواری دلاور مرد خطه جنوب واستان بوشهر است و تا دنیا دنیا است نام او ساری و جاری است.

وی با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم به برگزارکنندگان مراسم عزاداری توصیه کرد: همه توجه کنند باید حضور پای منبر با شور و شعور و معرفت باشد. منبر را از دست ندهید، بعضی اهل عزاداری و هیئت هستند اما پای منبر نمی آیند. اول باید منبری باشید بعد هیئتی، باید پای منبر بنشینید تا معرفت پیدا کنید.

هاشمی نژاد ادامه داد: منبری ها هم باید توجیه شوند  که حول محور وحدت منبر بروند، اگر غیر از این باشد مردود است. کلمه ای که تفرقه ایجاد کند نگویند. حادثه عاشورا سیاسی و منبر باید سیاسی باشد، اما وحدت مهم است.

وی با بیان اینکه نباید مزاحمتی برایم ردم ایجاد شود، افزود: بلندگوها باید طوری باشد که برای مردم ایجاد مزاحمت نکند می خواهیم ثواب کنیم باعث ناراحتی مردم نشویم.

امام جمعه عسلویه گفت: حادثه کربلا مثل بسیاری از وقایع تاریخی با تحریفاتی روبرو بوده است و تحریفاتی در این حادثه عظیم و تربیتی صورت گرفته است. تحریف یعنی منحرف کردن چیزی از مسیر اصلی یا تغییر یا تبدیل کردن یک موضوع که این تحریف ممکن است در لفظ یا معنی باشد.

وی افزود: در تحریف لفظی آن است که لفظ یا عبارت را حذف یا اضافه کنند و تحریف معنوی معنای عبارت را به میل خود نقل کردن است قرآن یهودیان بزرگترین تحریف کنندگان دانسته یهود قهرمان تحریف است و حقایق را دگرگون و تحریف می کنند.

هاشمی نژاد بیان کرد: خبرگزاری های بزرگ دنیا دست یهودی ها است. هرچه دلشان می خواهد بیان می کنند و دوست دارند حقایق را وارونه جلوه دهند. شیعه باید بصیر باشد زیرا دشمنان می خواهند واقعه کربلا را تحریف کنند.

امام جمعه عسلویه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با هیئت دولت افزود: رهبر انقلاب فرمودند اولویت مسایل کشور باید فرهنگ و اقتصاد باشد. ما در این دو مقوله مشکل داریم. دشمن در این دو زمینه با حساب کتاب وارد شده و تا حدودی هم موفق بوده است کلید اصلی حل مشکلات تولید داخل است.

وی اضافه کرد: باید تولید داخل اساس کار مسئولین باشد، باید مسایل کشور اولویت بندی شود و تمام قوای سه گانه و ملت باید منویات رهبر انقلاب را عملیاتی کنند. پیش بینی ها و آینده نگری های رهبر انقلاب حیرت انگیز است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha