قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیزینس اینسایدر:

آشنایی با شرکتی که در 1 سال بیش از 31 میلیون دلار به «هکرهای کلاه سفید» حقوق داده است

 وقتی نام هکر را می شنویم عمدتا به یاد هکرهایی خواهیم افتاد که کاری به جز این که به دیگران آسیب برسانند ندارند. اما جالب است بدانید که برخی هکرها نیز با یافتن حفره های امنیتی و اشکالات نرم افزاری شرکت های بزرگ کسب درامد می کنند. این هکرها به هکرهای کلاه سفید مشهورند.

آشنایی با شرکتی که در 1 سال بیش از 31 میلیون دلار به «هکرهای کلاه سفید» حقوق داده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  وقتی نام هکر را می شنویم عمدتا به یاد هکرهایی خواهیم افتاد که کاری به جز این که به دیگران آسیب برسانند ندارند. اما جالب است بدانید که برخی هکرها نیز با یافتن حفره های امنیتی و اشکالات نرم افزاری شرکت های بزرگ کسب درامد می کنند. این هکرها به هکرهای کلاه سفید مشهورند.

یکی از شرکت هایی که در استخدام هکرهای کلاه سفید سابقه ای طولانی دارد، شرکت هکر وان است. این شرکت به هکرهای کلاه سفید خود وظایفی مهم می دهد. برای مثال هکرها باید پیش از این که هکرهای کلاه سیاه ، در سیستم های مختلف نفوذ کنند، آسیب پذیری ها را پیدا کنند.

هکر وان اخیرا تأیید كرده است كه هم اكنون شش میلیونر هكر از سراسر جهان وجود دارند كه در این سیستم عامل مشاركت دارند.بیش از 1500 شرکت از خدمات هکر وان کمک می گیرند و جالب است بدانید شرکت های سرشناسی مثل مایکروسافت ، گوگل ، اینتل ، اسپاتیفای، توییتر و حتی وزارت دفاع ایالات متحده نیز بین این شرکت ها دیده می شوند.

ناتانیل واکلام مدیر ارشد هکر وان در خصوص این شرکت می گوید: "وقتی من برای اولین بار شروع به پژوهش در این حوزه کردم ، مدیریت هکرها در یک نهاد رسمی در مراحل ابتدایی خود قرار داشت و فقط تعداد معدودی از شرکت ها هکرها را برای یافتن و به اشتراک گذاری آسیب پذیریها دعوت کردند. شش سال بعد فضا به طرز چشمگیری تغییر کرد. هکرهای اشکال یاب من برای کار از هر نقطه جهان آماده اند و حتی شرکت های بزرگ نیز به هکرهای شرکت ما احترام می گذارند."

طی دوازده ماه گذشته ، هکر وان بیش از 31 میلیون دلار به هکرها در سراسر جهان پرداخت کرده است. این شرکت اظهار داشته است که 36 درصد از این درآمد ها مربوط به هکرهایی از روسیه ، هند و ایالات متحده بوده است. لوری مرکر ، مهندس امنیت در هكروان می گوید:" در حال حاضر هکر وان دارای نیم میلیون هكر ثبت شده است و هر روز 600 نفر عضو فعال می گیرد که بیش از 130،000 آسیب پذیری را كشف كرده اند."

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha