قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امیر صباحی فرد در نماز جمعه تهران:

شگفتانه های پدافند هوایی ارتش باعث هراس دشمنان خواهد شد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: در گام دوم انقلاب شگفتانه های زیادی را ارائه خواهیم کرد تا باعث دلگرمی مردم و بیم و هراس دشمنان شود.

شگفتانه های پدافند هوایی ارتش باعث هراس دشمنان خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت سالروز تشکیل پدافند هوایی ارتش، پیش از ظهر امروز(جمعه) پیش از خطبه های نماز جمعه تهران اظهار کرد: پدافند هوایی در ۴۰ سال گذشته ضمن نقش آفرینی در دفاع مقدس و مواجهه با انواع کمبودها و تحریم ها تا امروز به پیشرفت های قابل توجهی رسیده است و در حال تبدیل شدن به قدرت پدافند هوایی در منطقه است.

وی با باین اینکه قطار پیشرفت پدافند هوایی در ریلی قرار گرفته است که توقفی برای آن متصور نیست، گفت: در گام دوم انقلاب شگفتانه های زیادی را ارائه خواهیم کرد تا باعث دلگرمی مردم و بیم و هراس دشمنان شود.

امیر صباحی فرد گفت: در شرایط کنونی، دشمن ضمن حفظ و تقویت قدرت تهاجمی خود جنگ را در عرصه های اقتصادی با شدت بیشتری آغاز کرده و فشارهای دشمنان هزینه های زیادی را بر مردم تحمیل کرده است ولی هزینه تسلیم سنگین تر از هزینه مقاومت است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: اگر امروز تقویت توان دفاعی، رزمی و حفظ آمادگی و رصد بی نقص دشمن و صدور اخطارهای به موقع و برخورد با هرگونه متجاوزی در مرزهای کشور باعث پشیمانی دشمن از حمله نظامی می شود و ماشین جنگی خود را در ۲۰۰ مایلی تنگه هرمز در دریای عمان متوقف می کند و جرأت نزدیک شدن به مرزهای کشور را ندارد، نشان از جهاد دفاعی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح است.

ادامه دارد ...

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha