قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انرژی گاز، محور توسعه صنعت، خدمات و اقتصاد کشور است

استان ها قزوینقزوین استاندار قزوین گفت:انرژی گاز، محور توسعه کشور در تمام بخش های خدمات، صنعت و اقتصاد کشور است و دولت برای رساندن آن به تمام مناطق تلاش می کند.

انرژی گاز، محور توسعه صنعت، خدمات و اقتصاد کشور است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالمحمد زاهدی روز جمعه در مراسم گازرسانی به ۳۱ روستای استان قزوین که به طور نمادین در روستای الولک از توابع شهرستان قزوین برگزار شد، افزود: در سال های دور، انرژی گاز تنها در حد نصب یک علمک و استفاده از گرمایش آن در خانه ها بود اما امروزه علاوه بر استفاده در منازل مسکونی، نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه سایر بخش های مختلف تولیدی، خدماتی و اقتصادی ایفا می کند.
وی اضافه کرد: امروز بخش اعظم صنعت کشور نیازمند انرژی گاز است و حتی در حوزه کشاورزی و کشت گلخانه ای هم مورد استفاده قرار دارد.
زاهدی با بیان اینکه پایه و اساس بخش خدمات مانند گردشگری و مراکز اقامتی که شغل و درآمد برای کشور ایجاد می کند، انرژی گاز است، افزود: خوشبختانه دولت ها در تمام سال های گذشته اقدامات خوبی در حوزه توسعه گاز به مراکز مختلف انجام داده اند به طوری که در ابتدای انقلاب تنها یک خط انتقال گاز از بوشهر به سمت تهران وجود داشت و تعداد معدودی از شهرهای کشور در این مسیر از نعمت گاز برخوردار بودند.
زاهدی اضافه کرد: نعمت گاز که می تواند صدها سال انرژی کشور را تامین کند امروز در تمام شهرهای کشور به کار گرفته شده و گازرسانی به صعب العبورترین مناطق استان نیز با وجود سختی و هزینه های زیاد در حال انجام است.
وی گفت: خوشبختانه امروز این انرژی پاک در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار دارد و دولت تلاش می کند با وجود مشکلات زیاد زمینه بهره برداری همگان را از آن فراهم نماید.
۷۳۸۸* ۶۱۰۱

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha