قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف چهار محموله تخم مرغ فاسد در سوسنگرد

مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان گفت: ۸ تریلر تخم مرغ فاسد شناسایی شد که 4 4‪ تریلر در سوسنگرد و تریلر در مرز چذابه کشف و ضبط شدند.

کشف چهار محموله تخم مرغ فاسد در سوسنگرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مصطفی کنارکوهی، مدیر کل اداره دامپزشکی استان خوزستان عصر امروز در مصاحبه با در اهواز، اظهار کرد: ۸ تریلر محموله ی تخم مرغ فاسد تولید کشور عراق شناسایی و کشف و ضبط شد که ۴ تریلر از این محموله در مدرسه ای در شهرستان سوسنگرد انبار شده بود که در روز یکشنبه توسط بازرسان مرکز دامپزشکی سوسنگرد شناسایی و به دستور شفاهی دادستان ضبط و معدوم شد.

وی افزود: ۴ تریلر دیگر از این محموله تخم مرغ های فاسد در مرز چذابه به همت نیروهای اطلاعات شناسایی و ضبط شد و از ورود آن به استان جلوگیری شد.

مصطفی کنارکوهی ضمن توصیه به مصرف کنندگان فرآورده های خام دامی، تصریح کرد: جهت شناسایی تخم مرغ های سالم حتما به برچسب تاریخ دقت کنندو تخم مرغ هایی که برچسب تاریخ ندارند به هیچ عنوان استاندارد و قانونی نیستند و از مصرف آنها جداً خودداری کنند.

مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان در پایان گفت:از مردم تقاضا داریم در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف بهداشتی در عرضه ی فرآورده های خام دامی در هر شهرستان به اداره ی دامپزشکی همان شهرستان مراجعه کنند و یا با شماره 1‪512 تماس بگیرند تا پیگیری های لازم توسط بازرسان مرکز دامپزشکی صورت گیرد

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha