قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعزام تیم ملی موی تای ایران پای پرواز به کره لغو شد

رئیس انجمن موی تای آذربایجان غربی گفت: سفر تیم ملی موی تای ایران به کشور کره جنوبی با هدف شرکت در مسابقات جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ با وجود صدور روادید و بلیط نفرات اعزامی، لغو شد تا شاهد یک فرصت سوزی آشکار در عرصه ورزش کشور باشیم.

اعزام تیم ملی موی تای ایران پای پرواز به کره لغو شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جواد نصیری امروز در ارومیه، اظهار  کرد: سفر تیم ملی موی تای ایران به کشور کره جنوبی با هدف شرکت در مسابقات جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ با وجود صدور روادید و بلیط نفرات اعزامی، لغو شد تا شاهد یک فرصت سوزی آشکار در عرصه ورزش کشور باشیم.

وی افزود: ظاهرا وجود برخی ناهماهنگی ها میان حراست وزارت ورزش و فدراسیون ورزش های رزمی، عامل اصلی لغو این اعزام بوده و با این حال معتقد هستیم در این ماجرا دستهای پشت پرده دیگری هم در کار بوده اند.

رئیس انجمن موی تای تصریح کرد: متاسفانه لغو این اعزام، ضربه بزرگی به روحیه ملی پوشان موی تای زد در حالی که تمامی تلاش ها انجام شد تا این اعزام انجام شود برای مثال با هر سختی که بود بلیط و ویزا تهیه شد، اما درست زمانی که راهی فرودگاه شدیم، گفتند تیم نمی تواند اعزام شود.

وی ادامه داد: بلیط و ویزای همه اعضاء تیم به موقع صادر شد و از این بابت مشکلی وجود نداشت، اما گذرنامه نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان دیر به دستمان رسید و نتوانستیم ویزا و بلیط وی را همزمان با سایر اعضای تیم تهیه کنیم.

 نصیری افزود: براساس صحبتی که با مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونهای ورزشی و مدیرکل حراست وزارت ورزش شد، آنها موافقت کردند نماینده حراست حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده به تیم اعزامی در کره جنوبی ملحق شود و این موضوع به اطلاع مسوول اداره اعزام ها و همچنین سرپرست فدراسیون ورزشهای رزمی نیز رسید و حتی به شخصه کتبا تعهد دادم که نماینده حراست را اعزام کنم و اگر چنین اتفاقی نیافتاد، از سمتم استعفا خواهم کرد.

رئیس انجمن موی تای تاکید کرد: با وجود تمامی این پیگیری ها، دو ساعت مانده به پرواز به ما اعلام شد امکان اعزام با تاخیر نماینده حراست وجود ندارد و او باید همزمان در معیت اعضای تیم ملی، راهی کره جنوبی شود.

 نصیری اظهار کرد: به نظر من دستهای پشت پرده دیگری در این ماجرا دخیل هستند که به زودی آنها را رو خواهم کرد.

 وی تصریح کرد: با توجه به اتفاقی که رخ داد و در اصل ظرف همین مدت کوتاه، دو اعزام جهانی و بین المللی موی تای لغو شد،  از وزارت ورزش و جوانان می خواهم شرایطی را فراهم کند که انجمن های معتبر ورزشی نظیر موی تای، بتوانند در جایگاه مناسب خود متناسب با قوانین و عرف جهانی قرار گرفته و با رعایت استقلال فنی و اجرایی، فعالیتهای خود را پیگیری کنند تا دیگر شاهد چنین فرصت سوزی هایی در ورزش ایران نباشیم.

انتهای پیام/61024/ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha