قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی دختران کشور در اردبیل برگزار شد

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی در دو رشته کانوپولو و کایاک ۲۰۰ و ۵۰۰ متر با حضور ۱۲۵ ورزشکار از ۱۹ استان کشور در دو بخش کایاک تک نفره و دو نفره و کانوپولو تک نفره و دو نفره برگزار شد.

المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی دختران کشور در اردبیل برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، مرتضی قاطع در مراسم پایانی المپیاد قایقرانی دختران کشور در اردبیل اظهار کرد: مسابقات دومین المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی دختران کشور با حضور ۱۲۵ ورزشکار از صبح پنجشنبه در پارک صخره ای دریاچه شورابیل آغاز شد.

وی از حضور ورزشکارانی از ۱۹ استان در اردبیل خبر داد و یادآور شد: برگزاری چنین رقابت هایی به منظور استعدادیابی و معرفی نفرات برتر به سطوح مختلف تیم ملی بسیار مفید خواهد بود.

رئیس هیات قایقرانی از درپیش رو بودن المپیک ۲۰۲۰ و ضرورت شناسایی و معرفی قایقرانان برتر کشور برای حضور موفقیت آمیز در بالاترین سطح مسابقات بین المللی خبر داد و افزود: با فراهم آوردن تمهیدات لازم شرایط برای برگزاری مسابقات منظم و مناسب قایقرانی در اردبیل فراهم شده است.

قاطع وضعیت کیفی قایقرانان اردبیلی را روبه رشد توصیف کرد و گفت: برگزاری تمرینات منظم و بدون حاشیه، استفاده از تجارب مربیان ملی پوش و استعدادیابی صحیح باعث شده تا اردبیل در این رشته ورزشی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

گفتنی است؛ در این رقابت ها که در دو رشته کانوپولو و کایاک ۲۰۰ و ۵۰۰ متر برگزار شده بود ۱۲۵ ورزشکار از ۱۹ استان کشور در دو بخش کایاک تک نفره و دو نفره و کانوپولو تک نفره و دو نفره برگزار شد.

دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشته قایقرانی آب های آرام دختران به مدت دو روز در دریاچه شورابیل و با قهرمانی ۲۴ ورزشکار از ۸ استان کشور به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha