قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مکالمه مارلون براندو با مایکل جکسون درباره اتهام آزار جنسی کودکان فاش شد

فاش شدن یک مکالمه قدیمی میان مارلون براندو بازیگر افسانه ای هالیوود و مایکل جکسون خواننده مشهور نشان می دهد که این دو چهره سرشناس درباره اتهام آزار جنسی کودکان به جکسون در اوایل دهه ۱۹۹۰ صحبت کرده بودند.

مکالمه مارلون براندو با مایکل جکسون درباره اتهام آزار جنسی کودکان فاش شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آی سینما: فاش شدن یک مکالمه قدیمی میان مارلون براندو بازیگر افسانه ای هالیوود و مایکل جکسون خواننده مشهور نشان می دهد که این دو چهره سرشناس درباره اتهام آزار جنسی کودکان به جکسون در اوایل دهه ۱۹۹۰ صحبت کرده بودند.

در جریان گفت وگوی براندو با دادستان های پرونده کودک آزاری مایکل جکسون در سال ۱۹۹۴، بازیگر سرشناس بخش هایی از مکالمه خود با جکسون در عمارت نورلند (متعلق به جکسون) را بازگو کرده بود.

این مکالمه در بخش پایانی پادکستی به نام «داستان های تلفنی: محاکمات مایکل جکسون» پخش شده است.

براندو در بخشی از مصاحبه خود با دادستان ها می گوید: «از او (مایکل جکسون) پرسیدم که آیا باکره است و او یک جورهایی فقط خندید.» و سپس تاکید می کند که این خواننده سرشناس از صحبت کردن آزادانه درباره زندگی جنسی خود خیلی شرمسار بود.

براندو سپس اشاره می کند که بابت اتهام آزار جنسی کودکان مایکل جکسون را سوال پیچ کرده و خواننده مشهور به گریه افتاده و گفته از پدرش متنفر بوده است.

بازیگر فقید «پدرخوانده» در بخش دیگر این مصاحبه می گوید: «با این رفتاری که در جریان بود، فکر کنم تقریبا منطقی باشد نتیجه گیری کنیم که او با بچه ها کارهایی کرده بود. برداشت من این بود که او نمی خواست جواب دهد چون از جواب دادن به من می ترسید.»

میکو پسر مارلون براندو در زمان مکالمه او با مایکل جکسون برای این خواننده کار می کرد و به همین دلیل پای براندو براندو به عمارت جکسون رسیده بود.

مارلون براندو در سال ۲۰۰۴ درگذشت. مایکل جکسون هم در سال ۲۰۰۹ از دنیا رفت اما اتهامات آزار جنسی کودکان به او همچنان ادامه دارد.

9417

منبع ای سینما
ثبت نظرات
captcha