قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کیانوش راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه ها اجرا کند

یک فعال سیاسی گفت: اگر در دوسال باقی مانده بتوان شیوه هایی را به کار بست که قانون در همه زمینه ها حاکم باشد، مطمئنا جلوی بسیاری از مفاسد اقتصادی و اداری فعلی گرفته خواهد شد.

کیانوش راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه ها اجرا کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمود کیانوش راد ، با اشاره به ضرورت تحقق وعده های دولت در دو سال باقی مانده از عمر دولت دوازدهم اظهار کرد: مهم ترین کاری که دولت آقای روحانی باید انجام دهد و تنها در سایه چنین امری است که می توان امیدوار بود که کشور به روال عادی خود برگردد، اجرای قانون در تمامی سطوح است.

وی ادامه داد: البته روشن است که طرح چنین موضوعی جز در سایه تاکید و عمل به قانون توسط تمامی دستگاه های اجرایی نظام تحقق پیدا نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر در دوسال باقی مانده بتوان شیوه هایی را به کار بست که قانون در همه زمینه ها حاکم باشد مطمئنا جلوی بسیاری از مفاسد اقتصادی و اداری فعلی گرفته خواهد شد.

این عضو حزب اتحاد ملت گفت: تنها در بستر فضای اجرای قانون است که جناح های سیاسی می توانند با برنامه های متنوع خود و گاهی متفاوت با یکدیگر، در یک بستر کنترل شده توسط نهادهای مجری قانون به فعالیت ادامه دهند و در نهایت به جابه جا شدن قدرت در داخل نظام اقدام کنند.

وی در پایان گفت: اگر روال قانونی بعد از چهل سال در تمام شئون از صدر تا ذیل تحقق پیدا نکند؛ دولت آقای روحانی که هیچ، با ده ها سال دیگر هم کشور به مدار توسعه یافتگی واقعی نخواهد افتاد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha