قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هدف گذاری برای افزایش 2 برابری صندلی های سینماهای استان قم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: با همکاری بخش خصوصی به دنبال افزایش دو برابری تعداد صندلی های سینماهای استان نسبت به ظرفیت کنونی تا سال 99 هستیم.

هدف گذاری برای افزایش 2 برابری صندلی های سینماهای استان قم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید موسی حسینی کاشانی امروز در قم با اشاره به وضعیت سینماهای استان قم اظهار کرد: دو هزار و 550 صندلی سینما در استان داریم و سینماهای استان قم در سال 96 حدود 400 هزار بلیط فروختند که این رقم در سال گذشته به 557 هزار بلیط رسید.

وی ادامه داد: تعداد صندلی های سینماهای استان قم نسبت به گذشته دو برابر شده است و با همکاری بخش خصوصی به دنبال افزایش دو برابری تعداد صندلی های سینماهای استان نسبت به ظرفیت کنونی تا سال 99 هستیم تا تعداد صندلی های سینماهای قم به میزان استاندارد برسد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم افزود: تولید نمایش در استان کاهش پیدا کرده است و به دنبال حمایت از نمایش های با کیفیت در قم هستیم، البته تعداد تماشاچیان تئاترهای استان افزایش یافته است، در سال گذشته 47 هزار بلیط تئاتر در استان قم به فروش رسید که نیمی از آن مربوط به تئاترهای کودکان و نوجوانان بود.

حسینی کاشانی با اشاره به وضعیت ناشران استان قم اظهار کرد: هزار و 300 ناشر در استان داریم، اما تنها 708 ناشر در قم فعال هستند، در سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی تعداد ناشران استان کاهش یافت، اما امسال تعداد ناشران قمی رو به افزایش است.

وی ادامه داد: تاکنون 60 چاپخانه استان قم در شهرک چاپ و نشر زمین خریدند و از 200 هکتار مساحت این شهرک، نیمی از آن برای صنعت چاپ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خاطرنشان کرد: نظارت لازم را بر مراکز بازی و گیم نت ها در استان داریم و تعدادی از گیم نت های متخلف با همکاری دادستانی پلمب شدند.

انتهای پیام/78004*40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha