قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۹۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خجسته: مبارزه با مفاسد جناحی نیست

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با تاکید بر اینکه مبارزه فراگیر با مفاسد مطالبه عموم مردم است گفت: چرا عده ای در مقابل فساد سکوت می کنند؟ فردی که در مبارزه با فساد تعلل کند خود شریک مفسدان محسوب می شود، نباید چشم های خود را بر روی مفاسد ببندیم.

خجسته: مبارزه با مفاسد جناحی نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر خجسته با اشاره به ورود قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد و ضرورت دنبال کردن این موضوع در همه سطوح بیان کرد: اینکه امروز قوه قضاییه در همه سطوح برای مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد شده است و حقیقت را با مردم در میان می گذارد نشان می دهد که بحث جناحی نیست بلکه هدف اصلی مبارزه با مفاسد است. ایشان هم به  قوه قضاییه، هم به قوه مقننه و هم به قوه مجریه با جدیت ورود پیدا کرده و با هر مسئول در هر مقامی که باشد در صورت مشاهده فساد برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: برخورد فراگیر قوه قضاییه با مفاسد مطالبه مردم است که اقدامات اخیر این قوه نیز مورد استقبال مردم قرار گرفته است. مردم انتظار مبارزه با مفاسد را دارند. چرا عده ای در مقابل فساد سکوت می کنند؟ بنده نیز به عنوان رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی تمام قد در این زمینه ایستاده ام و به همراه سایر نمایندگان هر کاری بتوانیم در زمینه مبارزه با فساد انجام می دهیم.

نماینده مردم همدان در مجلس در ادامه در پاسخ به این سوال که از نظر شما مهم ترین بُعد برای مبارزه با مفاسد چیست؟ بیان کرد: از نظر من باید با فساد در همه بخش ها مبارزه کرد. فساد امروز تبدیل به یک اژدها هفت سر شده که از همه جا سردرآورده است. اما دیگر مرگ این اژدها فرارسیده است. باید مبارزه با فساد با مدیریت و نظارت ادامه یابد.

وی در ادامه تاکید کرد: تعلل در مبارزه با مفاسد جبران ناپذیر است. حضرت علی (ع) در مبارزه با مفاسد به هیچ کس رحم نکرد. فردی که در مبارزه با فساد تعلل کند خود شریک مفسدان محسوب می شود. نباید چشم های خود را بر روی مفاسد ببندیم. متاسفانه امروز خیلی ها سکوت کرده اند اما ان شاءالله برخوردهای قوه قضاییه به نتیجه می رسد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha