قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دومین پیروزی سپاهان در لیگ برتر فوتبال به دست آمد

استان ها اصفهاناصفهان تیم فولاد مبارکه سپاهان دومین پیروزی خود را در لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز کسب کرد.

دومین پیروزی سپاهان در لیگ برتر فوتبال به دست آمد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دیدار تبم های سپاهان اصفهان و ماشین سازی تبریز از ساعت ۲۰ پنجشنبه شب در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با حضور بیش از شش هزار هوداران سپاهانی آغاز شد.
 در این دیدار شاگردان امیر قلعه نویی بازی را هجومی شروع کردند و در در دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی را به دست آوردند که در گل زدن درست عمل نکردند.
تیم حریف نیز دست و پابسته نبود و موقعیت های خطرناکی را روی دروازه حرف تدارک دیدار که به گل تبدیل نشد.
در دقیقه ۲۱ این دیدار تیم سپاهان در یکی از حملات خود توسط علی قربانی به گل رسید و پیش افتاد.
هر دو تیم حملات زیادی را روی دروازه هم تدارک دیدند که سهم سپاهان بیشتر بود و نیمه اول این دیدار با پیروزی یک بر صفر میزبان به پایان رسید.
نیمه دوم در حالی آغاز شد که تیم حریف برای جبران گل حملاتی را روی دروازه سپاهان تدارک دید که در یکی از این صحنه ها ارسال کرنر بازیکن میهمان با ضربه سر مهاجم خطرناک این تیم به بیرون رفت. 
تیم سپاهان نیز حملاتی را روی دروازه حرف تدارک دید که در دقیقه ۸۲ یک پنالتی توسط کیروش استنلی به دست آوردند  ولی گئورگی ولسیانی بازیکن سپاهان  از این موقعیت بهره نبرد و این پنالتی گل نشد.
در پایان این دیدار با وجود حملات هر دو تیم به نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.
این دیدار را حسین ظهیری، هادی طوسی، میلاد قاسمی، سعادت وفا پیشه، کیوان علی محمدی قضاوت کردند. با این نتیجه سپاهان شش امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم تر کرد.

۸۱۱۴/۶۰۲۶/

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha