قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دنیزلی: مصاف تراکتور و پرسپولیس مثل الکلاسیکو است

دنیزلی درباره نقاط ضعف و قوت پرسپولیس گفت: همه می دانند که آن ها قوی هستند، اما هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد که ما آن را بررسی کردیم. تراکتور من با این تفکرات از هفته پنجم به شرایط آرمانی نزدیک می شود.

دنیزلی: مصاف تراکتور و پرسپولیس مثل الکلاسیکو است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

سرمربی تراکتور می گوید تیمش در هفته دوم بازی سختی را مقابل قهرمان ایران دارد.

به گزارش خبرآنلاین، مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس حاضر شد و اظهار کرد: اگر به بازی های ایران در لیگ های سال قبل نگاه کنید، متوجه می شوید بازی ها فشرده و سختی برگزار می شود. رقیب ما در سال های قبل قهرمانی های زیادی داشته است. در هفته دوم چنین بازی برای هر دو تیم سخت است. ما در هر بازی برای ۳ امتیاز می جنگیم.

وی ادامه داد: فرقی نمی کند پرسپولیس باشد یا تیم دیگری؛ باید برای موفقیت در هر بازی پیروز شویم. در بعضی بازی ها رقابت فشرده تر و تنگاتنگ تر است و دیدار پرسپولیس و تراکتور از این دسته است، زیرا دو تیم محبوب و قدرتمند ایران به مصاف هم می روند.

سرمربی تراکتور افزود: سعی می کنیم هوادارانی که فردا به ورزشگاه می آیند را خوشحال کنیم و چیزی که در ذهنشان هست را موقع رفتن از استادیوم به حقیقت تبدیل کنیم. فردا با این تفکر به میدان خواهیم رفت و چیزی که در ذهن داریم را در زمین پیاده می کنیم. منتظر استقبال پرشور ها هستیم و امیدوارم بازیکنان با عملکردشان نتیجه را به نفع ما رقم بزننند. من از حساسیت بازی فردا خبر دارم. این رقابت همانند رقابت رئال مادرید و بارسلونا در ایران است، زیرا تمام کشور نظاره گر آن خواهد بود. البته پخش این بازی تنها به ایران خلاصه نمی شود و کانال هایی از ترکیه به ایران خواهند آمد تا این دیدار را گزارش کنند.

دنیزلی درباره لیست ۱۸ نفره تیمش گفت: بعضی از نفرات را در اختیار نخواهیم داشت. از اکبر ایمانی و مازولا نمی توانیم در این دیدار استفاده کنیم. اشکان دژاگه در اواسط هفته مصدوم شد، اما تا فردا منتظر او خواهیم ماند. تراکتور با ۱۱ نفر فردا وارد زمین می شود هیچ کم و کسری ای نخواهد داشت.

سرمربی ترکیه ای تراکتور درباره بازیکنانش گفت: خیلی وقت است که مشغول کار با آن ها هستم و بعضی از آن ها دیر به تیم اضافه شده اند. دیروز هم گفتم نقل و انتقالات از چیزی که انتظار داشتیم دیرتر انجام شد. به بازیکنانم در رقابت فردا اطمینان دارم و یک بازی عقلانی خواهیم داشت. از لحاظ روانی می دانیم که پرسپولیس تیم خوبی است و در سال های گذشته نتایج خوبی کسب کرده است.

او درباره مهاجم جدید تیمش گفت: فرچونه دیر به تیم اضافه شده است و برای شناختن زبان تیم، زمان کافی برایش وجود نداشت. به هر حال هم بازیکنان و تیم می توانند این زمان را به حداقل برسانند و همه ما در این زمینه به تیم کمک می کنیم. کادر تیم برای بازی فردا ۲۰ نفره است.

دنیزلی درباره نقاط ضعف و قوت پرسپولیس گفت: همه می دانند که آن ها قوی هستند، اما هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد که ما آن را بررسی کردیم. تراکتور من با این تفکرات از هفته پنجم به شرایط آرمانی نزدیک می شود.

او درباره عدم توازن تیمش و ازدیاد بازیکن در خط هافبک گفت: از هر بازیکن می توان درپست های مختلف بازی گرفت. فوتبالیست نباید به یک پست محدود شود. من تاکنون چند بار پست بازیکن ها را عوض کردم و حتی آن ها هم انتظار چنین انرژی از خود در پست جدیدشان نداشتد. یکی از کار های مهم ما این است که از بازیکنان مان در چه پستی نهایت استفاده را بکنیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha