قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

10 پروژه عمرانی در دشتی به بهره برداری رسید

استان ها بوشهربوشهر در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت 10 پروژه عمرانی در شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.

10 پروژه عمرانی در دشتی به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر در آئین گفت: شهرستان دشتی درزمینه اجرای پروژه ه های عمرانی از شهرستان های موفق و پیشتاز استان بوشهردر هفته دولت امسال بوده است.

حسن ابراهیمی افزود: افتتاح و اجرای  280  میلیارد تومان پروژه عمرانی در هفته دولت در شهرستان دشتی نشان از  تلاش دستگاه های اجرایی است که اجرای این پروژه ها باعث پیشرفت و توسعه این شهرستان می شود.

وی  با قدردانی  از اجرای پروژه برقرسانی به کلات مند شهرستان دشتی یادآور شد: سر و سامان دادن به کلات مند در روستای حیدری و برق رسانی  به این میراث فرهنگی و اثر باستانی مهم از اولویت های این شهرستان است که امروز محقق شده است.

فرماندار دشتی  گفت: پروژه  برق رسانی به روستاها و کلات مند به طول 12 کیومتر و پروژه پایگاه اورژانس 115 جاده ای چاوشی به بهره برداری رسید.

وی افزود: در راستای تقویت زیر ساخت های برق شهرستان دشتی  15 میلیارد تومان پروژه از محل اعتبارات ملی، استانی و نفت در این شهرستان هزینه شده است.

فرماندار دشتی در خصوص برق رسانی به کلات مند در روستای حیدری اضافه کرد: اجرای این پروژه برقرسانی زمینه را برای ایجاد زیر ساخت های گردشگری و جذب توریست های داخلی و خارجی به میراث فرهنگی کلات مند فراهم می کند.

نادری اضافه کرد: تلاش می شود کلات مند به مکانی زیبا برای ایجاد نمایشگاه های مختلف صنایع دستی و تولیدات شهرستان واستان تبدیل کرد تا زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان  فراهم شود.

کلات مند روستای حیدری یکی از آثار باستانی شهرستان دشتی است که در 100 کیلومتری جنوب بوشهر واقع  شده است.

7206/6047/6045

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha