قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۴۱ برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی در ارومیه معرفی شدند

استان ها آذربایجان غربیارومیه ۴۱ برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسوولان و دوستداران کتاب در بخش های مختلف در ارومیه معرفی و از آنها تجلیل شد.

۴۱ برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی در ارومیه معرفی شدند

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: بیش از ۱۳ هزار نفر در این جشنواره در استان شرکت داشتند که میزان مشارکت در جشنواره امسال از رشد ۶۸ درصدی برخوردار بود.

 علی فیروزنیا، اظهار داشت: امسال ۱۲ جلد کتاب برای این جشنواره معرفی شده بود که علاقه مندان می توانستند یک یا چند جلد از این کتاب ها را انتخاب کرده و در جشنواره شرکت کنند.

وی با بیان اینکه تمامی کتاب ها در رابطه با سیره رضوی بود گفت: بیش از چهار هزار نفر در بخش الکترونیکی و بیش از هشت هزار نفر نیز در بخش مکتوب در این جشنواره شرکت کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه چهار نفر از این استان نیز در بخش ملی برگزیده شده بودند افزود: از این افراد نیز طی مراسمی در استان خراسان رضوی تجلیل شد.

وی بخش مکتوب، پویش کتابخوان، چهارگزینه و نقاشی را از جمله قالب های این جشنواره عنوان کرد و افزود: برگزیدگان معرفی شده در جشنواره امسال در بخش های کودک، نوجوان، جوان، بزرگسال و خانوادگی بودند.

جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی بیشتر جامعه با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) همه ساله در آذربایجان غربی برگزار می شود.

۸۱۳۵/۶۱۸۵/

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha