قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاری سن ژرمن بازهم پیشنهاد بارسلونا را رد کرد

باشگاه پاری سن ژرمن بار دیگر به پیشنهاد بارسلونا برای جذب نیمار پاسخ منفی داد. آبی اناری ها برای جذب نیمار مذاکراتی طولانی با پاری سن ژرمن داشته اند اما تا الان نتوانسته اند که تیم فرانسوی را راضی کنند.آخرین پیشنهاد بارسلونا به پاری سن ژرمن ۱۲۵ میلیون یورو به اضافه عثمان دمبله و ایوان راکتیچ بوده است اما مونت کارلو تاکید کرد که این پیشنهاد بارسلونا هم رد شد.

پاری سن ژرمن بازهم پیشنهاد بارسلونا را رد کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

باشگاه پاری سن ژرمن بار دیگر به پیشنهاد بارسلونا برای جذب نیمار پاسخ منفی داد.

و به نقل از مونت کارلو، بارسلونا سخت در تلاش است تا در روزهای باقیمانده از فصل نقل و انتقالات تابستانی نیمار را جذب کند.

آبی اناری ها برای جذب نیمار مذاکراتی طولانی با پاری سن ژرمن داشته اند اما تا الان نتوانسته اند که تیم فرانسوی را راضی کنند.

آخرین پیشنهاد بارسلونا به پاری سن ژرمن ۱۲۵ میلیون یورو به اضافه عثمان دمبله و ایوان راکتیچ بوده است اما مونت کارلو تاکید کرد که این پیشنهاد بارسلونا هم رد شد.

طبق اعلام مونت کارلو پاسخ نهایی باشگاه پاری سن ژرمن به بارسلونا این است که به هیچ وجه نیمار را معاوضه نمی کند و تنها قصد فروش نهایی این بازیکن را دارد.

بارسلونا تابستان ۲۰۱۷ نیمار را با ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن فروخت و این باشگاه پاریسی هم برای جدایی نیمار همین رقم را از آبی اناری ها می خواهد.

نیمار در پاری سن ژرمن نتوانست انتظارات را برآورده کند و حاشیه های زیادی که او داشته هواداران را خشمگین کرده و خواستار جدایی او هستند.

پاری سن ژرمن در فصل جاری سه بار در رقابت های لیگ فرانسه به میدان رفته و نیمار در این سه بازی در فهرست تیمش قرار نگرفته است این درحالی است که او هیچ آسیب دیدگی ندارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha