قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار حاجی زاده: سرنگونی پهپاد آمریکایی سایه جنگ را برطرف کرد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: سرویس های اطلاعاتی کشور های دوست از احتمال حمله به ایران خبر می دادند، اما ما می دانستیم که این اتفاق نمی افتد، این حربه ای بود تا ما پای میز مذاکره بر گردیم، زمانی که پهپاد آمریکایی ساقط شد، حربه جنگ از کار افتاد.

سردار حاجی زاده: سرنگونی پهپاد آمریکایی سایه جنگ را برطرف کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز (پنجشنبه، ۷ شهریور) در اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات قرآن این نیرو طی سخنانی اظهار داشت: ما از دوستان قرآنی درخواست داریم تا این فضای قرآنی را بیش از پیش دنبال کنند، ما هم اعلام کرده ایم که اعتبارات ویژه ای برای این کار قرار می دهیم.

وی افزود: مشکلاتی که امروز در حوزه فرهنگی و اقتصادی داریم، ناشی از آن است که فرهنگ قرآنی و اسلام ناب را پیاده نکرده ایم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: زمانی که هواپیمای ایرباس ما با ۲۹۰ نفر مسافر مورد اصابت آمریکا قرار می گیرد، رئیس جمهور آمریکا نمی پذیر که عذر خواهی کند و بعد ها به فرمانده آن ناو، مدال هم می دهد.

سردار حاجی زاده ادامه داد: امروز به نقطه ای رسیده ایم که هواپیمای فوق پیشرفته جاسوسی آمریکایی ها قرار است جایگزین هواپیمای یو ۲ بشود و قرار است که سالیان سال در ارتش آمریکا خدمت کند، اما توسط رزمندگان نیروی هوافضای سپاه سرنگون می شود؛ آمریکا یی ها نه تنها اقدامی علیه ما نکردند، به خاطر نزدن هواپیمای پی ۸ مورد تقدیر هم قرار گرفتیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: این اتفاق به خاطر تبعیت از ولایت و اجرای فرامین رهبری افتاده است، تا چند ماه پیش خیلی ها با شک و تردید به پیشرفت های نظامی ما نگاه می کردند، اما الآن همه باور کرده اند که این قدرت وجود دارد.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: زمانیکه آقا گفت ما به دشمن سیلی می زنیم، چهار ساعت بعد نیرو های موشکی مقر های داعش را از بین می برند، زمانیکه ایشان می گویند اقدام انگلیس بی جواب نمی ماند، تنها ۴۸ ساعت بعد کشتی انگلیس توقیف می شود، این ها نسخه هایی است که رهبر انقلاب صادر کردند و دقیق اجرا شد، همین نسخه ها در رابطه با سایر بخش ها هم صادر شده است؛ این ها هنوز باور نکردند که اروپایی ها هم بخشی از نقشه شیطانی آمریکایی هستند و بنا دارند تا ما را از خارج ساختار برجام بترسانند و سایه جنگ را به عنوان چاشنی این موضوع مطرح کردند.

وی عنوان کرد: یک عملیات روانی گسترده به راه انداختند که قرار است جنگ علیه ما به راه بیافتد، حتی سرویس های اطلاعاتی کشور های دوست به ما می گفتند قرار است به شما حمله شود، اما ما می دانستیم که این اتفاق نمی افتد، این حربه ای بود تا ما پای میز مذاکره بر گردیم، زمانی این سایه جنگ بر طرف شد که پهپاد آمریکایی سرنگون شد. ما این اطمینان را داشتیم که اگر اولین موشک یا بمب آمریکایی ها به سرزمین ما اصابت کند، پایگا های آن ها در قطر و امارات و ناو آن ها در دریای عمان را که از قبل هدف گیری کرده بودیم، بزنیم و این پایگاه ها و ناو ها از قبل هدف گیری شده بود.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه تأکید کرد: آن ها می دانستند اگر اقدامی بکنند با پاسخ ما روبه رو می شوند و باید پا به پای ما جلو بیایند، برای اولین مرتبه برای مردم دنیا این یقین حاصل شد که قدرت آمریکا پوشالی است، همه این موفقیت ها با عمل به تدابیر حضرت آقا به دست آمده و برگرفته از اسلام ناب است. این روش نشان داده است که همه مشکلات قابل حل است و مشکلات امروز ما ناشی از حاکمیت عده ای مسئولان غربگرا است.

سردار حاجی زاده در پایان خاطرنشان کرد: کار در حوزه دفاعی و نظامی هزاران بار پیچیده تر از حوزه غیر نظامی است، اما ما در این حوزه ها کار نکرده ایم، در غیر این صورت ما کشور فقیری نیستیم و منابع فراوانی داریم، باید همانگونه که در بخش نظامی با کار جهادی به موفقیت رسیدیم در سایر بخش ها نیز با پیروی از همین الگو، مشکلات را حل کنیم.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha