قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مردم لاستیک ایرانی می خواهند، تولیدکننده عرضه نمی کند

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک اصفهان گفت: با توجه به گرانی لاستیک های خارجی خریداران به لاستیک ایرانی رو آورده اند، لاستیک های تولید داخل کیفیت خوبی دارند اما عرضه لاستیک از سوی تولیدکنندگان داخلی کاهش یافته است.

مردم لاستیک ایرانی می خواهند، تولیدکننده عرضه نمی کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمیدرضا شفیعی امروز در اصفهان اظهار کرد: دلیل کاهش قیمت لاستیک واردات قاچاقی لاستیک است و کاهش یا افزایش قیمت دلار اثری بر بازار لاستیک نداشته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک اصفهان ادامه داد: واردات لاستیک از مبادی رسمی انجام نمی شود و برخی از واردکنندگان این حوزه بیش از یک و نیم سال است که کالایی وارد نکرده اند.

وی تصریح کرد: با توجه به گرانی لاستیک های خارجی خریداران به لاستیک ایرانی رو آورده اند، لاستیک های تولید داخل کیفیت خوبی دارند اما عرضه لاستیک از سوی تولیدکنندگان داخلی کاهش یافته است.

تولیدکننده لاستیک را به جای نمایندگی در بازار آزاد می فروشد

شفیعی عنوان کرد: نمی دانیم که دلیل این عرضه کم کاهش تولید است یا نه اما در بازار همه نوع لاستیک به شکل آزاد یافت می شود، به نظر می رسد کارخانجات تولید لاستیک دو در برای فروش دارند چرا که تولیدکنندگان به نمایندگی لاستیک نمی دهند اما همان محصول در بازار آزاد به تعداد فراوان یافت می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک اصفهان افزود: تولیدکننده داخلی در گذشته به فاصله 45 روز 800 حلقه لاستیک به نمایندگی می داد و این تعداد تا 1500 حلقه نیز می رسید اما این میزان در ماه های اخیر به 200 حلقه رسیده، به عنوان مثال هزینه سفارش را در اواخر تیرماه واریز کرده ایم اما هنوز لاستیکی تحویل نگرفته ایم.

انتهای پیام/63113/م20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha