قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۸۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بارش هایی که نوید پاییز را می دهد

همزمان با شصت و هشتمین روز از تابستان شاهد بارش باران در آسمان مازندران هستیم که این بارش ها نوید پاییز را به همراه دارد.

بارش هایی که نوید پاییز را می دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان ساری، در شصت و هشتمین روز از تابستان شاهد بارش باران در آسمان مازندران هستیم که این بارش ها نوید پاییز را به همراه دارد.

بعد از گذشت حدود دو هفته هوای گرم و آفتابی شاهد بارش هایی در آسمان مازندران هستیم که کمابیش تا روزهای آینده ادامه دارد.

معمولا از شهریور که ماه پایانی تابستان است بارش ها حالت پاییزی به خود گرفته و دمای هوا نیز رو به خنکی پیش می رود.

امسال گرمای نرمالی را در تابستان امسال همان گونه که پیش بینی شده بود تجربه کردیم اما به دلیل شرجی بودن، دمای احساسی بیشتر از واقعی است و همین موضوع موجب می شود مازندرانی ها تحمل مداومت و تداوم گرمای هوا را ندارند.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران در این باره ، اظهار کرد: امروز به دلیل عبور موج شاهد بارش های پراکنده و کاهش دمای هوا در آسمان مازندران هستیم.

احمد اسدی افزود: روزهای پنج شنبه و جمعه به دلیل استقرار جریانات شمالی انتظار داریم در برخی ساعات شاهد بارش های پراکنده به ویژه در کوهپایه ها باشیم.

وی بیان کرد: از بعدازظهر شنبه تا روز یک شنبه با تقویت جریانات شمالی و همراهی آن با موج تراز میانی شاهد بارندگی، وزش باد و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران هستیم.

معاون هواشناسی مازندران درباره وضعیت دمای هوای مازندران طی روزهای آینده، تصریح کرد: از لحاظ دمایی امروز کاهش نسبی دما داشتیم و از فردا تا روز شنبه یکی دو درجه نوسانات دمایی داریم مجددا یک شنبه شاهد کاهش نسبی دما و خنک شدن هوا خواهیم بود.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران طی 24 ساعت آینده به صوت عمدتا مواج پیش بینی می شود که شنا باید در محدوده طرح دریا با رعایت نکات ایمنی باشد.

انتهای پیام/86034/غ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha