قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز عملیات اجرایی پایاب سد گیوی /تامین تسهیلات عامل رونق صنعت در منطقه

استاندار اردبیل با اشاره به آغاز عملیات اجرایی سد گیوی گفت: تلاش می شود با تامین تسهیلات و سرمایه در گردش برای طرح های اقتصادی روند رونق بخش صنعت در این منطقه سرعت گیرد.

آغاز عملیات اجرایی پایاب سد گیوی /تامین تسهیلات عامل رونق صنعت در منطقه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در حاشیه سفر به شهرستان کوثر و خلخال اظهار کرد: عملیات اجرایی پایاب سد گیوی با اعتبار بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان آغاز شده و علاوه بر تامین آب کشاورزی در اشتغالزایی و رشد اقتصادی منطقه تاثیر گذار خواهد بود.

وی با اشاره به تامین منابع اعتباری از محل بانک های کشاورزی و سپه، افزود: ایجاد صنایع تبدیلی، بسته بندی و صادرات محصولات اقداماتی است که بعد از اجرای شبکه پایاب این سد عملیاتی می شود.

استاندار اردبیل با اشاره به گسترش فعالیت های صنعتی و تولیدی در شهرستان کوثر در یک سال و نیم اخیر گفت: آغاز فعالیت کارخانجات تولید پیچ کابینتی، شیشه اتومبیل، لوازم الکترونیک و چند واحد دیگر که در منطقه در حال شکل گیری هستند.

وی بیان کرد: تلاش می شود با تامین تسهیلات و سرمایه در گردش برای طرح های اقتصادی روند رونق بخش صنعت در این منطقه سرعت گیرد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: با توجه به وجود آبدرمانی به عنوان ظرفیت گردشگری مناسب در منطقه دنبال سرمایه گذار مناسبی برای راه اندازی مجتمع آبدرمانی هستیم و توسعه و تجهیز حمام سنگی این شهرستان از جمله اقدامات دیگر در راستای توسعه گردشگری است.

وی بیان کرد: تلاش می شود تا با وحدت رویه بین مدیران و سرمایه گذاران گامی در راستای توسعه این منطقه در بخش های کشاورزی، گردشگری، صنعت و دامداری برداشته شود.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha