قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احکام جالب قضات کرمانشاه/ خدمت به زوار عتبات جایگزین حبس شد

مدیرکل دادگستری استان کرمانشاه گفت: مجازات های جایگزین حبس جهت خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) امسال نیز اجرا می گردد و آثار و برکات این اقدام خیل مهم و موثر است.

احکام جالب قضات کرمانشاه/ خدمت به زوار عتبات جایگزین حبس شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمانشاه، بعد ازظهر امروز آیین افتتاحیه زائرسرای دادگستری اسلام آباد غرب با حضور عدالتخواه مدیرکل دادگستری استان کرمانشاه و مسئولین شهرستان برگزار شد.

مدیرکل دادگستری استان کرمانشاه عنوان کرد: مجازات های جایگزین حبس جهت خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) امسال نیز اجرا می گردد و آثار و برکات این اقدام خیل مهم و موثر است.

عدالتخواه تاکید کرد: اولین اقدام از مجازات های جایگزین حبس در اسفند 93 با درختکاری در اسلام آبادغرب آغاز شد و در خدمت به زوار اربعین و پاکسازی مسیر راه کربلا از اسدآباد تا قصر شیرین در استان کرمانشاه صورت گرفت.
 
در پایان بخش این مراسم معنوی با روضه خوانی و ذکر مصیبت مقدسی از قضات بازنشسته و ذاکرین اهل بیت در استان کرمانشاه همراه بود و پس از آن مسئولین از زائرسرا بازدید نمودند.
 
گفتنی است؛ راه اندازی زائر سرا در یک اداره برای اولین باردر کشور و در اقدامی پیشرو توسط دادگستری اسلام آبادغرب اجرا گردید که اقدامی معنوی و خداپسندانه ای است.
 
انتهای پیام/ح

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha