قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نقاط متصل به شبکه دولت در استان تهران به بیش از ۵۳۰ نقطه رسیده است

استان ها تهرانتهران مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری تهران با توجه به اثرات مثبت دولت الکترونیک از اتصال ۵۳۰ نقطه به شبکه دولت در استان خبر داد.

نقاط متصل به شبکه دولت در استان تهران به بیش از ۵۳۰ نقطه رسیده است

از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران سارا آهنگر روز چهارشنبه با توجه به اهمیت فراهم کردن زیرساخت های دولت الکترونیک گفت: دولت الکترونیک به عنوان بستر و فرآیند مدیریت بدون کاغذ است که بر مبنای آن بسیاری از ارتباطات بین اداره ها باهم و با مردم از طریق کانال های چند رسانه ای صورت می گیرد.  
وی افزود: دولت الکترونیک سبب می شود که تمامی شهروندان، شرکت های تجاری، سازمان های دولتی و کارمندان دولت از طریق وب سایت ها در شبکه اینترنت و بدون محدودیت مکانی و زمانی به اطلاعات و خدمات دولتی دسترسی پیدا کنند از این رو هدف اصلی دولت الکترونیک فراهم کردن محیط دیجیتالی برای ارائه اطلاعات، ایجاد ارتباطات و ارائه خدمات است.
مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری تهران تصریح کرد: در استان تهران نیز این مهم با جدیت پیگیری می شود و در مورد شبکه دولت سامانه های جدید ایجاد و با همکاری دیگر دستگاه اجرایی دسترسی برای کاربران فراهم می شود تا اقدامات لازم در بستر این عمل انجام شود.
آهنگر با بیان اینکه دولت الکترونیک، در راستای تمرکززدایی، بهبود کارایی و اثربخشی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: در ۹ ماه گذشته ۸۰ نقطه در استان تهران به شبکه دولت وصل شد و تعداد نقاط متصل به شبکه دولت در استان تهران اکنون به بیش از ۵۳۰ نقطه رسیده است و این روند با جدیت دنبال می شود.

تهرام/۳۰۳۶//۱۳۴۸

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha