قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس:

در حال برنامه ریزی برای تولید خودروی کاملا ایرانی در گلپایگان هستیم

نماینده مردم گلپایگان وخوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تولید یک خودروی کاملا ایرانی در گلپایگان در حال برنامه ریزی هستیم.

در حال برنامه ریزی برای تولید  خودروی کاملا ایرانی در گلپایگان  هستیم

علی بختیار ، امروز(چهارشنبه) در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: گلپایگان از قدیم به هلند ایران معروف بوده و این مزیتی نسبی برای شهرستان است. امسال باید بتوانیم سرمایه گذارانی را در بخش گلخانه تشویق کنیم تا اعتبار تخصیص داده شده برای ۲۰ هزار هکتار را اجرایی و عملیاتی کنیم.


وی در خصوص صنایع، اظهار کرد: شرایط رو به بهبود است و در آینده ای نزدیک خط تولید پلوس را راه اندازی خواهیم کرد، همچنین برای تولید یک خودروی کاملا ایرانی در گلپایگان در حال برنامه ریزی هستیم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در خصوص گردشگری تصریح کرد: باید از منابع نفت در بودجه دست بکشیم که شاید مهمترین راه آن گردشگری باشد. در زمینه حفظ آثار تاریخی کار ضعیف انجام شده و متاسفانه برخی از آثار تاریخی در سال های گذشته به خارج از کشور رفته و بیشتر آنها برنگشته است. در دورترین بخش های کشور نیزصنایع دستی داریم که باید نسبت به توسعه آن اقدام شود.

فرماندار شهرستان گلپایگان نیز گفت: این شهرستان اولین شهرستانی است که بر اساس دستورالعمل، نخستین جشنواره شهید رجایی را برگزار می کند. دستگاه هایی در این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفته اند که مدیر کل آن ها در این جشنواره شرکت کرده باشند. در این جشنواره به غیر از انجام کارهای روزمره، خلاقیت در امور مد نظر قرار گرفته است که از شهرستان گلپایگان آبفا به استان معرفی شد.

حسین یارمحمدیان در خصوص سرمایه گذاری در شهرستان، یادآورشد: برای سرمایه گذارانی که مراجعه می کند سعی می کنیم در حد توان بروکراسی اداری را کم کنیم. شورای اداری برای استفاده از نظرات ائمه جمعه و نماینده مجلس تشکیل می شود، اما ادارات هم می توانند نقطه نظرات خود را اعلام کنند.


انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha