قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خرید مبل اداری

خرید مبل اداری یکی از اقدامات اولیه و مهم در راه اندازی محیط کار شماست.

خرید مبل اداری

بنابر اعلام ساویس، این را بدانید که مبلمان مناسب و زیبا به کار شما رونق و اعتبار می بخشد. با یک خرید مناسب و کارا می توانید بازدهی کارمندان و رضایت ارباب رجوع های خود را افزایش دهید. 

خرید مبل اداری چنانچه با دقت و تحقیقات قبلی انجام شود هیچ گاه پشیمانی به همراه نخواهد داشت. مبلمان یک بخش بسیار مهم از محیط کار شماست. اگر شرکت، اداره، دفتر خصوصی و یا کارگاه دارید، این را بدانید که مبلمان بسیار در اعتبار و روند کاری شما تاثیرگذار خواهد بود.

مبل اداری مناسب باعث می شود کاربران در مورد فضای کاری شما فکرهای خوب بکنند و بیشتر موارد رغبت به ماندن و برگشت نزد شما در آن ها به وجود می آید. از طرفی خرید مبل اداری با طرح های مناسب و شیک، انگیزه و بازدهی کارمندان و کارکنان شما را بالا می برد.

همین نیز در درازمدت تأثیرات بسیار خوبی بر کار و حرفه ی شما خواهد گذاشت. کارمندان راضی و مشتری های راضی بخش مهمی از موفقیت شما را تضمین خواهند کرد.

                                                                                                                                          خرید مبل اداری

بهترین مبل اداری

بهترین مبل اداری برای دفاتر و محل کار شما قطعا یک سری ویژگی باید داشته باشد.

· هماهنگی با نوع فعالیت و کار: چنانچه مبل اداری برای یک آرایشگاه می خواهید نوع مبل اداری بسیار متفاوت با دفتر خدماتی همچون دفاتر چاپ می باشد. برای همین بسیار مهم است که قبل از خرید با طراحان داخلی مشورت های کافی داشته باشید. برند ساویس امروزه  داخل کشور، انواع مبل های اداری مناسب هر فضا را ارائه کرده است. 

· استانداردهای نشستن و کار پشت میز در آن ها رعایت شده باشد. صرف زیبا بودن مبل را ملاک قرار ندهید. 

· ظاهر و طرح مبلمان زیبا و یکنواخت باشد. از اینکه هر قسمت فضای اداری شما یک شکل مجزا و یک نوع مبل اداری داشته باشد، خوب نیست. سعی کنید در خرید مبل اداری به یکنواختی و یکدست بودن مبلمان دقت داشته باشید. 

· راحت بودن و قابل استفاده بودن. در خرید مبل اداری دقت داشته باشید که راحت و قابل استفاده باشند. از اینکه بعدها خرید شما در گوشه انبار قرار بگیرد، در حذر باشید. 

                                                                                                                                             بهترین مبل اداری

انواع مبل اداری

به تمام آنچه در فضاهای مختلف یک اداره یا دفتر کاری نصب و استفاده می شود، مبل اداری گفته می شود. این تعریف شامل انواع قفسه ها، صندلی ها، میزها و غیره می شود.

· میزها: میز اداری یکی از مهم ترین قسمت های مبلمان اداری به حساب می آید. این شامل میز کارکنان، میز رئیس، میز صبحانه خوری و ... می باشد. 

· صندلی ها: جزئی بسیار مهم در هنگام خرید مبل اداری می باشند. صندلی ها را هماهنگی تمام با میزها باید خریداری کرد. استانداردهای نشستن و پوزیشن های صحیح باید در صندلی ها رعایت شده باشد. 

· میز کنفرانس: بسته به تعداد نفرات در گردهمایی و ارزش آن، می تواند 6 نفره، 12 و یا بیشتر باشد. توجه داشته باشید که امروزه، مبلمان اداری انعطاف پذیر به گونه ای که می توان آن ها را کوچک و بزرگ کرد، در بازار موجود هستند. می توانید در هنگام خرید مبل اداری اطلاعات خود را از قبل آپدیت کرده باشید. 

· قفسه ها: جایی برای مرتب کردن پوشه ها، پرونده ها و دیگر اجزای کار است که می توان به صورت ترکیبی با میزها و در کنار دیوارها نصب کرد.

· کشوها: گاهی برای مرتب کردن و شیک کردن محیط کار می توان کشوها و کمدها را به صورت جداگانه تهیه و در محل کار نصب کرد. 

· رخت آویزها: رخت آویز نیز نقش مهمی در راحتی و زیبایی محیط کار شما خواهد داشت. 

· کانترها: در اکثر محیط های اداری انواع کانترها را دیده اید. کانتر، میزهای پیشخوان و پذیرش هستند که در مکان های اداری مختلف به خصوص بانک ها، آزمایشگاه ها و شرکت ها بکار می روند. درجاهایی که فضا کم است، کانتر به خوبی جواب می دهد. حتما از تعبیه جای نشستن مناسب برای ارباب رجوع در تهیه کانترها دقت شود. 

· پارتیشن ها: در فضاهای اداری کوچک، فضاهای مختلف را می توان به راحتی توسط پارتیشن ها جدا کرد. یک پارتیشن اداری شیک و زیبا، دکوراسیون اداره و محل کار شما را شیک و لاکچری می کند. 

· سیستم فایلینگ: برای طبقه بندی فایل ها وپوشه ها چنانچه تعداد مشتری ها زیاد است، توصیه می شود. 

· مبل های استراحت: هم برای کارکنان و هم برای انتظار ارباب رجوع مهم است. 

· و هر آنچه برای کار و در وقت اداری از آن استفاده می شود. 

                                                                                                                          خلاقیت در خرید مبل اداری

راهنمای خرید مبل اداری

 چند نکته را در هنگام خرید مبل اداری در نظر داشته باشید. نوع فعالیت شما بسیار مهم است، برای خرید مبلمان یک مکان آموزشی، مبلمان کلاسیک گزینه ی مناسب تری است. برای دفتر خصوصی چند جوان که کار هنری می کنند، مبلمان فانتزی و برای دفاتر تجاری و بین المللی، خرید مبل اداری مدرن توصیه می شود.

مبل اداری ساویس این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بهترین و مناسب ترین نوع مبلمان را برای محل کار خود انتخاب کنید. این را در نظر داشته باشید، مبلمان بخش مهم و غیرقابل تفکیک از بیزینس شما می باشد. بی توجه رد شدن از کنار آن در واقع بی توجهی به کار و حرفه تان است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha