قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت:

مهلت درخواست واحدهای تولیدی برای بخشودگی بدهی تامین اجتماعی تا ١٣ شهریور است

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت گفت: واحدهای تولیدی که می خواهند از بخشودگی بدهی جرایم تامین اجتماعی بهره مند شوند درخواست های خود را تا ١٣ شهریور به اداره های استانی تامین اجتماعی ارایه دهند.

مهلت درخواست واحدهای تولیدی برای بخشودگی بدهی تامین اجتماعی تا ١٣ شهریور است

به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، میثم زالی افزود: در هشتاد و پنجمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مصوب شد که واحدهای تولیدی درخواست استفاده از بخشودگی بدهی جرایم تامین اجتماعی را به شعب تامین اجتماعی در سراسر کشور تا ١٣ شهریور ارایه دهند.

او اضافه کرد: در این نشست از دولت تقاضا کردیم که جرایم بدهی تامین اجتماعی واحدهای تولیدی را ببخشد.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت ادامه داد: این موضوع در دولت تصویب شد و دولت سه ماه به واحدهای تولیدی فرصت داد تا واحدهایی که می خواهند مشمول این بخشودگی شوند از کارگروه های استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تاییدیه بگیرند.

زالی گفت: با توجه به گستردگی موضوع و همه گیر بودن برای تمامی واحدهای تولیدی و با توجه به گزارش هایی که از استان ها رسیده است، بسیاری از واحدهای تولیدی نتوانسته اند از این فرصت استفاده کنند و چون در ١٣ شهریور مهلت مقرر در تصویب نامه به اتمام می رسد، در جلسه هشتاد و پنجم ستاد مقرر شد که واحدهای تولیدی درخواست هایشان را تا ١٣ شهریور ماه به شعب تامین اجتماعی ارایه تا آنها به کارگروه های استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارایه بدهند و کارگروه های استانی تا یک ماه پس از دریافت به بررسی و تایید آن اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha