قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوشی «گلکسیJ5 » سامسونگ به اندروید پای 9 به روزرسانی شد

درست است که شرکت سامسونگ یکی از سریع ترین شرکت ها در ارائه گوشی های جدید و به روز است اما این شرکت نسبت به نسخه های قدیمی تر گوشی های خود نیز چندان بی توجه نیست.

گوشی «گلکسیJ5 » سامسونگ به اندروید پای 9 به روزرسانی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، درست است که شرکت سامسونگ یکی از سریع ترین شرکت ها در ارائه گوشی های جدید و به روز است اما این شرکت نسبت به نسخه های قدیمی تر گوشی های خود نیز چندان بی توجه نیست.

این شرکت به طور فزاینده ای از مدل های قدیمی تر پشتیبانی می کند ، حتی مدلهایی که هنگام رونمایی از پرچمداران محسوب نمی شدند.

بیش از دو سال است که گوشی گلکسی J5 2017 در بازار موجود است و تاکنون یک نسخه اصلی اندروید را دریافت کرده است که آن را از نوقا به اورئو ارتقا داده است. اکنون خبر رسیده که این نسخه نیز به اندروید 9 پای به روزرسانی می شود آن هم همراه با یک UI جدید سامسونگ در بالای صفحه.

این بروزرسانی در حال حاضر فقط در روسیه به بازار عرضه می شود ، و اگر (J5 (2017 خود را در جای دیگری خریداری کرده اید ، بین چند روز تا چند هفته منتظر خواهید بود تا به روزرسانی جدید را دریافت کنید. با این حال ، این خبر بسیار خوب این است که اندروید 10 نیز می تواند در فهرست انتظار شما باشد.

این به روزرسانی سطح امنیتی امنیتی اوت 2019 را نیز به ارمغان می آورد ، این یعنی بسیاری از آسیب پذیری های خاص اندرویدی و سامسونگ برطرف شده اند. همچنین بدیهی است که پچ امنیتی فعلی قدرت حفاظت از اطلاعات شما را ارتقا می دهد. اگر گوشی دارید و می خواهید به روزرسانی را به صورت دستی بررسی کنید ، به بخش تنظیمات> بروزرسانی نرم افزار> بارگیری به روزرسانی ها به صورت دستی بروید و این به روزرسانی را فعال کنید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha