قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۷۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۶۹ پروژه عمرانی در اسفراین مورد بهره برداری قرار گرفت

۶۹ پروژه عمرانی، آموزشی، خدماتی برق رسانی و بهداشتی درمانی بااعتباری بالغ بر ۲۶۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

۶۹ پروژه عمرانی در اسفراین مورد بهره برداری قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اسفراین با حضور معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه فرماندار و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی ۶۹ پروژه بااعتباری بالغ بر ۲۶۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال به صورت متمرکز به بهره برداری رسید.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری و آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان اسفراین با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطر تمامی شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگو برای دولتمردان در بخش های مختلف اداره کشور هستند.

وی گفت: روحیه ساده زیستی و مبارزه با اشرافی گری شهیدان رجایی و باهنر موجب شد تا در قلوب مردم قرار گیرند.

رضا رجب زاده افزود: در سفر ریاست جمهوری به استان خراسان شمالی بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان تفاهم نامه بین استاندار و مسئولین کشوری به امضا رسید که شهرستان اسفراین به دلیل داشتن ظرفیت های خوب صنعتی می تواند در جذب این اعتبارات پیش قدم باشد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: علی رغم اینکه فشار اقتصادی بر دولت براثر تحریم ها وارد بوده گام های خوبی برای توسعه کشور برداشته شده است.

وی گفت: تولید بنزین از ۵۷ میلیون لیتر امروز به ۱۵۰ میلیون لیتر در روز رسیده که این امر توانسته کشورمان در این برهه حساس تحریم ها از وابستگی نجات دهد.

در ابتدای جلسه شورای اداری امام جمعه با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: تمامی کارگزاران نظام و دولت در رأس جنگ اقتصادی قرار دارند.

وی گفت: شناسایی ظرفیت ها و استفاده از محصولات ملی داخلی نگاه مثبت مردم به دولت است که بایستی دولت در راستای مطالبات به حق مردم گام بردارد.

حجت الاسلام قدیر محمدیان افزود: میز خدمتی که در دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان برگزار می گردد خروجی این میزهای خدمت باید کارگشایی در امور مردم باشد.

 فرماندار اسفراین نیز گفت: علیرغم تنگناهایی که در بحث اقتصادی داشتیم اما با تلاش مدیران در شهرستان شاهد بهره برداری از ۶۹ پروژه عمرانی بااعتباری بالغ بر ۲۶۱ میلیارد ۳۹۰ میلیون ریال هستیم.

وی گفت: سه و نیم میلیارد تومان برای تملک بازگشایی کمربند شمالی شهرستان که گره ترافیکی شهرستان را چندین برابر کرده بود هزینه شده که با راه اندازی آن گره ترافیکی شهرستان در کمربندی شمالی مرتفع خواهد شد.

طاهر رستمی افزود: با پرداخت ۷۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی شهرستان اسفراین توانسته تحول خوبی در سطح روستای شهرستان ایجاد نماید.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha