قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صندوق حمایت از توسعه کشاورزی حاجی آباد تشکیل شد

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان حاجی آباد با حضور فرماندار حاجی آباد، عضو هیات مدیره و مدیر مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی در این شهرستان تشکیل شد.

صندوق حمایت از توسعه کشاورزی حاجی آباد تشکیل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از حاجی آباد، حمید جهانگیری صبح امروز در نشست تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، از شهرستان حاجی آباد به عنوان قطب کشاورزی استان هرمزگان نام برد و اظهار داشت: 70 پروژه های قابل افتتاح این شهرستان در حوزه کشاورزی است.


وی افزود: راه اندازی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی از نیازها و خواسته های کشاورزان بود که با سهم آورده خود امروز تشکیل خواهد شد.

فرماندار حاجی آباد گفت: تقویت صندوق حمایت از بخش کشاورزی رونق بیشتری بخش کشاورزی را به دنبال خواهد داشت.

جهانگیری با اشاره به حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی عنوان کرد: ساختار این صندوق ها به گونه ای ای است که با پول مردم هدایت شده و همه منابع جمع آوری شده در جهت توسعه بخش کشاورزی سرمایه گذاری خواهد شد.

در ادامه این نشست، رییس جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد گفت: این شهرستان دارای 11 کیلومتر مساحت با جمعیت 72 هزار نفر است، اغلب مردم شهرستان حاجی آباد در بخش کشاورزی و دامداری اشتغال دارند که بخش کشاورزی بیشترین سهم را در ایجاد اشتغال شهرستان دارد.

عباسپور، سطح زیرکشت شهرستان را 32 هزار هکتار خواند و افزود: خرمای پیارم برترین محصول صادراتی کشور است که در حاجی آباد تولید می شود. همچنین در بخش سرمایه گذاری کشاورزی در شهرستان از نیمه دوم سال، 95 گلخانه احداث شد که در حال حاضر 130 هکتار افتتاح و به بهره برداری رسید است.

وی عنوان کرد: شهرستان حاجی آباد دارای 235 آبادی و روستا و 4 مرکز جهاد کشاورزی با یک هزار و 700 خانوار عشایری و بیش از 10 هزار نفر بهره بردار است.

رییس جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد گفت: برای تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی جلسات متعددی برگزار شده و هم اکنون این صندوق با 198 نفر سهامدار با مبلغ 8 میلیارد و 730 میلیون تومان آورده تشکیل شده است.

انتهای پیام/88037/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha