قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روش عجیب یک میمون برای فرار از باغ وحش! +عکس

یک میمون در باغ وحشی در چین با یک تکه سنگ شروع به مخدوش کردن دیوار شیشه ای قفس خود کرد و فیلم این اقدام نیز به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

روش عجیب یک میمون برای فرار از باغ وحش! +عکس

: یک میمون بازیگوش که تلاش می کرد با تخریب قفس خود فرار کند به سرعت در شبکه های اجتماعی مشهور شد.

باغ وحش ها معمولاً فضایی بسیار ایمن برای نگهداری از حیوانات است، اما فرض کنید برای دیدن حیوانات به باغ وحش رفته باشید و ببینید حیوانات در حال مخدوش کردن شیشه قفس و خارج شدن باشند، چه احساسی خواهید کرد؟ احتمالا احساس ناامنی و اضطراب می کنید.

این همان اتفاقی است که در باغ وحش ژنگژو در چین رخ داده است و یک میمون با برداشتن تکه ای سنگ تیز تلاش کرده است وارد فضای خارج از قفس خود شود. این اقدام در عین خطرناک بودن سوژه مطبوعات و شبکه های اجتماعی شده است و بسیاری از افراد این صحنه را در شبکه های اجتماعی نشر داده اند.

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا این امر تحت تاثیر دیگران بوده یا این حیوان به شکل خودجوش این کار را انجام داده است، اما مقامات این باغ وحش در حال بررسی ابعاد این اتفاق هستند. بازدیدکنندگان نیز در شوک تماشای اینکه میمون مرز محوطه را شکسته و در تلاش بوده از قفس خارج شود هستند.

مقامات این باغ وحش قول داده اند ماجرا را به لحاظ روانشناختی نیز بررسی کنند. برخی معتقدند ریشه این حرکت میمون خشمی پنهان بوده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha