قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شروع به کار نمایشگاه مادر، کودک، بازی و سرگرمی در بندرعباس

نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی در محل همیشگی برپایی نمایشگاه های شهرستان بندرعباس آغاز به کار کرد.

شروع به کار نمایشگاه مادر، کودک، بازی و سرگرمی در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی به همت شرکت نمایشگاه های بین المللی هرمزگان، اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی استان عصر سه شنبه شروع به کار کرد.

هیات ورزشهای همگانی استان بعنوان یکی از برگزارکنندگان این نمایشگاه، حضوری فعال نیز در آن دارد و با در اختیار داشتن 5 غرفه یکی از پرکارترین  هیات های ورزشی در این نمایشگاه می باشد.

این نمایشگاه که از پنجم تا نهم شهریور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی بندرعباس دایر می باشد توانمندیهای ورزشی و نیازهای کودکان و ورزش را در معرض بازدیدکنندگان قرار می دهد.

هیات ورزش های همگانی استان با در اختیار داشتن غرفه های کراس فیت، بازیهای فکری، لیوان چینی، فریزبی، بادکنک و بادبادک از اولین روز برگزاری نمایشگاه حضوری فعال در بین سایر غرفه ها دارد.

در این نمایشگاه هیات ورزشهای همگانی هر شب از ساعت ۱۸ تا ۲۲ با اجرای برنامه های متنوع و شاد ویژه کودکان محیطی جذاب را برای خانواده ها و کودکان فراهم آورده است.

خانواده ها و کودکان با حضور در غرفه های هیات ورزشهای همگانی می توانند با حضور در برنامه هایی که در مدت برگزاری نمایشگاه تدارک دیده شده است ضمن آشنایی کودکان با بازیهای جذاب و پرتحرک از جوایز ویژه نیز برخوردار شوند.

این نمایشگاه برای اولین بار در استان هرمزگان در حال برگزاری است .

انتهای پیام/۸۸۰۴۸

انتهای پیام/88049

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha