قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هفت دفتر خدمات رسان همراه اول در کردستان فعالیت دارند

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: هفت دفتر خدمات رسان با هدف رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان همراه اول در استان کردستان فعالیت می کنند.

هفت دفتر خدمات رسان همراه اول در کردستان فعالیت دارند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سنندج، آزاد حمکت سه شنبه شب در نشستی که با حضور دفاتر خدماتی گرید همراه اول در سنندج برگزار شد، ضمن تشریح  وظایف و اهداف ایجاد دفاتر نمایندگی همراه اول اظهار کرد: هفت دفتر خدمات رسان با هدف رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان همراه اول در استان کردستان فعالیت می کنند.    

وی افزود: امیدوارم با اتکال به خداوند و تداوم تلاش های بی شائبه دلسوزان و همراهان مخابرات در استان، شاهد  پیشبرد اهداف راهبردی بازاریابی و فروش همراه اول و خدمات رسانی  بیش از پیش به هموطنان باشیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه براسا ارزیابی غملکر د دفاتر خدماتی گرید A همراه اول در کشور، دو دفتر خدماتی استان کردستان رتبه های اول و دوم را در ارزیابی داشته اند، یادآور شد: سال گذشته نیز دفاتر خدماتی همراه اول موفق به کسب رتبه برتر شدند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان عنوان کرد: این امر نشان دهنده همدلی، همفکری و احساس مسوولیت، نمایندگان این دفاترنسبت به ارائه خدمات به موقع و پاسخگویی مناسب به مشتریان است که از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم.

حکمت خاطر نشان کرد: در حال حاضر مخابرات منطقه کردستان، به یک میلیون و 861 هزار و 514 مشترک همراه اول با ضریب نفوذ 114 درصد، محصولات و بسته های متنوع را در قالب طرح های مختلف ارائه می دهد.

در این مراسم نماینده دو دفتر خدماتی همراه که موفق به کسب رتبه های اول و دوم کشوری شدند از حمایت های مادی و معنوی مدیر منطقه کردستان، ناظران و مسوولان ذیربط تقدیر و تشکر کردند.

بردبار نماینده دفتر خدماتی در سنندج نیز در این نشست گفت: با همت همگانی و تلاش و جدیت همکاران و بهره گیری از وظیفه شناسی به موقع ناظران و هدایت مدیر مخابرات منطقه موفق شدیم رتبه مکسوبه سال گذشته را تا کسب مقام اول ارتقا دهیم و با تمام توان در حفظ موقعیت موجود تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/2330/72

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha