قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتتاح طرح های حوزه ارتباطات با ۲۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در آذربایجان غربی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: در هفته دولت هفت طرح در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعتبار دو هزار ۵۷۴ میلیارد ریال در استان افتتاح می شود.

افتتاح طرح های حوزه ارتباطات با ۲۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاسم جلیلی نژاد امروز در ارومیه با اشاره به طرح های افتتاحی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در هفته دولت اظهار کرد: در این هفته هفت طرح با سرمایه گذاری دو هزار و ۵۷۴ میلیارد ریالی به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه در یکی از طرح ها ۲۳۴ روستای استان به شبکه ملی اطلاعات وصل می شوند، افزود: این روستاها از طریق توسعه و راه اندازی سایت به این شبکه وصل شده اند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به توسعه پوشش تلفن همراه روستایی در دو روستای استان ادامه داد: اعتبار هزینه شده برای انجام این طرح و طرح دسترسی به شبکه ملی اطلاعات ۶ هزار و ۲۴۱ میلیارد ریال است.

وی با اشاره به اجرای ۱۰۴کیلومتر فیبر نوری جهت توسعه ارتباطات روستایی عنوان کرد: سرمایه گذاری انجام شده برای این طرح ها ۴۲ هزار و ۷۷ میلیارد ریال بوده است.

جلیلی نژاد با اشاره به توسعه و راه اندازی سایت های 4G.2G.3G روستایی، شهری و جاده ای با اعتبار ۶۵۲ میلیارد ریال در استان تصریح کرد: توسعه طرح های انتقال، دیتا، کابل، فیبر و کافوی نوری در ۷۹ نقطه انجام شده که هزینه آنها چهار هزار و ۳۴۶ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به راه اندازی سایت 3G در ارومیه با اعتبار ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال گفت: همچنین برای توسعه و راه اندازی سایت 3G.4G در ۴۴ نقطه استان اعتباری بالغ بر ۱۷۶ هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال هزینه شده است.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha