قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دبیر فدراسیون تیراندازی: از نتایج اهداف پروازی ناراحتیم

رضا ملک محمدی در مورد نتایج ضعیف تیم ملی اهداف پروازی ایران گفت: از نتایج به دست آمده ناراحت هستیم و دوست داشتیم نتایج بهتر از آن چیزی باشد که ثبت شد.

دبیر فدراسیون تیراندازی: از نتایج اهداف پروازی ناراحتیم

تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی ایران در جام جهانی فنلاند که حکم کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را داشت، با کسب نتاج بسیار ضعیف از دور رقابت ها کنار رفت.  بهترین نتیجه ای که تیراندازان ایران در دو بخش تراپ و اسکیت کسب کردند چهل و پنجمی جهان بود که نتیجه ای ناامید کننده است. رضا ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی در مورد نتایج ضعیف تیم اهداف پروازی به گفت: ما هم ناراحت هستیم و دوست داریم که نتایج بهتر از این بشود اما نتایج همین بود که به دست آوردند.

او در پاسخ به این سوال که چرا تیم اهداف پروازی که هیچ گاه شانس کسب سهمیه المپیک را نداشته با صرف هزینه های زیاد به فنلاند اعزام شد؟ گفت: نمی توانیم اینگونه بگوییم. هیچ کس نمی تواند بگوید شانس کسب سهمیه را نداشتیم. درهر کاری باید تلاش کرد تا به نتیجه رسید.  

او در این مورد افزود: برای کسب سهمیه المپیک به همه رشته ها امید داریم. همه موارد را  اولویت بندی می کنیم و به اندازه ای که نیاز باشد به رشته ها توجه داریم. 

ملک محمدی بیان کرد: "از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است". ما هم قبل از خوردن شکر نمی توانیم بگوییم شیرین یا شور است، این بازیکنان در ایران رکوردهای خوبی داشتند اما در فنلاند نتایج خوب نبود. قطعا این نتایج را آنالیز  و دلایل آن را بررسی می کنیم.

انتهای پیام  

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha