قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسؤولان نظام امیدوارانه به کار خود ادامه دهند

امام جمعه گلوگاه گفت: مسؤولان نظام امیدوارانه به کار خود ادامه دهند چرا که یاس و ناامیدی ما را به نابودی می کشاند.

مسؤولان نظام امیدوارانه به کار خود ادامه دهند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان گلوگاه، حجت الاسلام سید ابراهیم میراحمدی سه شنبه شب در دیدار و گفت گو با فرماندار و روسا ادارات این شهرستان اظهار کرد: دشمنان اسلام بر علیه الگوی ما می جنگند ما می توانیم به یک الگوی قوی در دنیا تبدیل شویم همان طور که امروزه بسیاره از کشورهای توسعه یافته از ما الگو پذیری می کنند.

وی افزود: ما مجموعه نظام یکپارچه در برابر استکبار جهانی ایستادگی کردیم، طبق گفته قرآن وحدت ما دل دشمنان را می لرزاند.

امام جمعه گلوگاه تاکید کرد: دفاع واقع بینانه و نقد منصفانه در کنار هم موجب پیشرفت جامعه می شود، مردم و مسؤولان ما سرزنده هستند و از انتقاد نمی ترسند.

این مسؤول تصریح کرد: مسؤولان نظام امیدوارانه به کار خود ادامه دهند چرا که یاس و ناامیدی ما را به نابودی می کشاند، تشکیلات و نظام ما این امر را می طلبد که برای توسعه شهرستان از استان مطالبه گری کنیم.

میراحمدی افزود: مسؤول باید فراقانونی باشد نه خلاف قانون عمل کند به این معنا که شجاعانه مطالبات خود را درخواست کند، برای خدمت به جامعه شجاعت لازمه کار است.

وی گفت: ما در جنگ هشت ساله ثابت کردیم می توانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم اکنون نیز از تهدیدات دشمن فرصت به وجود می آوریم، باید به این باور برسیم که ابر قدرت هستیم.

فرماندار گلوگاه نیز اظهار کرد: ما مسؤولان شهرستان باید در رفع مشکلات مردم گام موثر برداریم و در این راه کمک حال هم باشیم.

فریدون کلبادی نژاد افزود: شهیدان رجایی و باهنر الگوی شایسته ما هستند، انقلابی بودن، ولایت پذیری و ساده زیستی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از خلف وعده و منت گذاری بر مردم دوری کنیم.

وی گفت: به هموطنانمان کمک و به اطرافیانمان اعتماد کنیم که اینها همه اسلام و دوستی است که در کنار آن اتفاقات خوبی خواهد افتاد، در تمام ساعات همه دغدغه مان حل مسائل و مشکلات مردم باشد و اگر در این مورد کوتاهی کردیم عذرخواهی کنیم.

انتهای پیام/3141/ع

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha