قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت موز در یزد ۳۰ هزار تومان شد؟

رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با اشاره به کاهش قیمت میوه در بازار یزد، گفت: رسیدن موز به 30 هزار تومان در یزد شایعه است.

قیمت موز در یزد ۳۰ هزار تومان شد؟

: رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با اشاره به کاهش قیمت میوه در بازار یزد، گفت: رسیدن موز به 30 هزار تومان در یزد شایعه است.

حسین مشرف، با اشاره به اینکه افزایش قیمت موز در بازار یزد به 30 هزار تومان که از سوی برخی از میوه فروشان مطرح می شود، شایعه است گفت: با توجه به افزایش تقاضای مردم به مدت یک هفته، قیمت این میوه در بازار یزد با افزایش قیمت روبه رو بود.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با بیان اینکه این افزایش قیمت موز در سراسر کشور بوده است خاطرنشان کرد: قیمت موز در میدان های میوه و تره بار کشور از 12 هزار تومان به 15 تومان افزایش یافت و این گران شدن مختص استان یزد نبوده است.

وی در ادامه با اشاره به کاهش قیمت میوه در میدان های تره بار، اضافه کرد: در این میان فقط قیمت گیلاس با افزایش روبه رو بود که آن هم به خاطر کمبود این میوه در بازار است.

مشرف به ثابت ماندن قیمت سیب زمینی در بازار میوه و تره بار یزد طی روزهای اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: به احتمال زیاد طی دو هفته آینده قیمت سیب زمینی در یزد تغییر چندانی نخواهد داشت.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha