قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد:

۹۰ میلیون یورو سرمایه خارجی وارد استان یزد شد

یزد ـ معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از ورود ۹۰ میلیون یورو سرمایه خارجی به استان یزد خبر داد.

۹۰ میلیون یورو سرمایه خارجی وارد استان یزد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد دهقان منشادی روز سه شنبه در نشستی خبری با اشاره به اینکه چرخه سرمایه گذاری خارجی بسیار طولانی و تابع قوانین و مقررات است، با این وجود ۵۰ مجوز سرمایه گذاری خارجی در استان یزد صادر شده که تاکنون شش مورد از آنها به بهره برداری رسیده است.

وی در مورد سرمایه گذاری های سال گذشته نیز بیان کرد: سال گذشته ۱۱ مجوز سرمایه گذاری صادر شد که دو مورد از آنها مربوط به انرژی خورشیدی و بقیه مرتبط با توسعه طرح های فولادی، دهکده سلامت، دهکده نساجی، تولید ادوات صنعتی و ... بوده است.

دهقان منشادی، میزان ورود سرمایه به استان یزد را ۹۰ میلیون یورو اعلام کرد و افزود: این رقم نسبت به سایر استانها، رقم قابل قبولی است و عملکرد قابل دفاعی در این زمینه داشته ایم.

وی در مورد بهبود فضای کسب و کار نیز خاطرنشان کرد: یزد همواره از استانهای برتر در حوزه بهبود فضای کسب و کار بوده و حمایت مسئولان محلی از مقوله سرمایه گذاری مهمترین شاخص در این زمینه است.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در حال حاضر هزار و ۲۰۰ طرح صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در استان یزد وجود دارد، اظهار داشت: این طرح ها به هیچ مجوزی برای سرمایه گذاری نیاز ندارند و تنها در انتظار سرمایه به سر می برند.

دهقان منشادی تاکید کرد: در استان یزد مشکلی در زمینه سرمایه گذاری نداریم و عمده مشکل استان مربوط به تامین سرمایه است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha