قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۶۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادامه حملات موشکی یمن به جنوب عربستان با شلیک 5 موشک «زلزال-1»

نیروهای ارتش یمن و انصارالله با شلیک پنج موشک «زلزال-1»، محل تجمع شبه نظامیان ائتلاف سعودی در «نجران» و «جازان» واقع در جنوب عربستان را موشک باران کردند.

ادامه حملات موشکی یمن به جنوب عربستان با شلیک 5 موشک «زلزال-1»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله دیروز و امروز (دوشنبه و سه شنبه) پنج موشک بالستیک «زلزال-1» را به سمت محل استقرار شبه نظامیان ائتلاف سعودی در جنوب عربستان شلیک کرد.

شبکه المسیره گزارش داد که نیروهای موشکی یمن امروز (سه شنبه) دو موشک زلزال-1 را به سمت محل تجمع عناصر مزدور در منطقه «طیبه الاسم» در نجران شلیک کردند که به دنبال، چند نفر از آنها کشته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله دیروز(دوشنبه) هم سه فروند موشک بالستیک «زلزال-1» را به سمت مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی در شرق و غرب منطقه «جبل النار» در جازان و محور حیران در استان حجه شلیک کرد.

ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز (سه شنبه) همچنین یک فروند موشک بالستیک میان برد با عنوان «قاصم» را به مواضع ائتلاف سعودی در «نجران» عربستان سعودی شلیک کرد.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که این موشک که پس از عملیات اطلاعاتی دقیق شلیک شد با دقت بالا به هدف برخورد کرده و ده ها کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

حملات موشکی ارتش یمن و انصارالله علیه مواضع شبه نظامیان ائتلاف سعودی در جنوب عربستان، تقریبا هر روزه در پاسخ به تجاوزات هوایی و زمینی ائتلاف متجاوز ادامه دارد.

جنگ علیه یمن از سال 2015 تاکنون ادامه دارد و طی این مدت هزاران نفر از مردم این کشور زیر بمباران مستقیم عربستان سعودی و ائتلاف آن کشته و زخمی شده اند.

انتهای پیام

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha